Siatka połączeń z Jasionki do Warszawy jest już gotowa!

2020-05-22 11:32 wk
Siatka połączeń z Jasionki do Warszawy jest już gotowa!
Autor: Weronika Kasza

PLL LOT od 1 czerwca wznawia loty krajowe z8 portów lotniczych w kraju, w tym z podrzeszowskiej Jasionki. Już wiadomo, że dwa razy dziennie od poniedziałku do soboty będzie można polecieć do Warszawy i z powrotem.

O tym, że będą wznowione loty krajowe PLL LOT poinformował w mediach społecznościowych w poniedziałek 18-go maja. W komunikacie można było przeczytać, że: Pasażerowie będą mogli skorzystać z połączeń krajowych, realizowanych w ramach 8 portów lotniczych: do trzech razy dziennie na trasie Warszawa-Gdańsk, do dwóch razy dziennie z Warszawy do Krakowa, Rzeszowa, Szczecina, Wrocławia, Poznania i Zielonej Góry, raz dziennie z Krakowa do Gdańska.

Siatka połączeń dla Rzeszowa jest znana. Pierwszy lot ze stolicy wystartuje o godzinie 7, zaś o 8 będzie już na miejscu w Jasionce. Z kolei z Podkarpacia będzie można wyruszyć do Warszawy o 9.30. Będą też loty popołudniowe- o 17 z Warszawy do Jasionki oraz o 19.30 ze stolicy regionu na Mazowsze.

Czy polecimy w tym roku z Jasionki na przykład do chorwackiego Zadaru? To się dopiero okaże, bo loty międzynarodowe są póki co zawieszone do 14 czerwca włącznie. Do 12-go czerwca zaś obowiązuje kontrola graniczna na granicy wewnętrznej z Niemcami, Litwą, Czechami i Słowacją. O wszelkich zmianach PLL LOT zapowiada, że będzie informował na bieżąco.

COŚ DOBREGO #12

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.