QUIZ o przebojach Ich Troje

i

Autor: Wikipedia / Rafał K - Facebook

Quiz

QUIZ. Nie musisz być fanem zespołu Ich Troje, aby znać te kultowe piosenki!

2024-03-01 14:00

QUIZ. Na początku lat 2000 przeboje Ich Troje królowały na wszystkich dyskotekach szkolnych i listach przebojów. Sprawdźcie, ile zapamiętaliście z tamtych czasów! Tylko najwięksi fani będą znali odpowiedź na wszystkie pytania z naszego quizu!

QUIZ o przebojach Ich Troje

Te przeboje Ich Troje na początku lat 2000 nucili i znali chyba wszyscy w Polsce. To właśnie w tym okresie zespół przeżył największy rozkwit kariery. Utworzy stworzone przez Michała Wiśniewskiego, Jacka Łągwę i Justynę Majkowską królowały na radiowych listach przebojów - wbrew krytykom. Ich opinie nie przeszkadzały fanom, których rzesze śpiewały na koncertach kolejne przeboje zespołu.

To, co od zawsze wyróżniało twórczość Ich Troje, to proste, nieskomplikowane tekstry piosenek i wpadająca w ucho tysiącom fanów w całej Polsce muzyka. Nic dziwnego, że kawałki rządziły na dyskotekach początku lat 2000. Na ich największych przebojów zespołu znajdują się m.in. "Powiedź", "A wszystko to...", "Zawsze z Tobą chciałbym", "Wypijmy za to". Ich teksty znał każdy!

Jak dobrze utkwiły ci w pamięci? Sprawdź w naszym quizie, czy pamiętasz wszystkie teksty!

QUIZ. Jak dobrze znasz piosenki Ich Troje? Tylko prawdziwy fan zgarnie 10/10

Pytanie 1 z 15
"Zawsze z tobą chciałbym być...", czyli przez ile?
Izabela Trojanowska - Festiwal Piosenki Radzieckiej był jak szansa na sukces | Mellina