Piłka nożna

i

Autor: AKPA

Quiz

Quiz. Ci piłkarze nie grają już w reprezentacji Polski. Pamiętasz ich wszystkich?

2024-06-21 14:58

Na przestrzeni lat przez piłkarską reprezentację Polski przewinęło się mnóstwo piłkarzy. Chyba trudno znaleźć osobę, która pamiętałaby wszystkie nazwiska. A może jednak? Mamy dla was trochę trudne zadanie. Rozpoznacie tych piłkarzy?

Quiz. Ci piłkarze nie grają już w reprezentacji, ale kiedyś emocjonowaliśmy się ich występami. Pamiętacie ich?

Wprawdzie aktualnie emocjonujemy się Euro 2024 i występem reprezentacji Polski, ale warto na chwilę odpocząć od wielkiego turnieju i trochę powspominać. Przez ostatnie lata w reprezentacji Polski przewinęło się wielu piłkarzy. Jedni zapisali się w historii, inni nie wnieśli wielkiego wkładu do kadry. Niemniej jednak każdy z nich zasługuje na chwilę uwagi. W końcu piłka nożna to w Polsce sport narodowy i piłkarze niejednokrotnie uważani są za bohaterów. Nawet wtedy, gdy osiągane przez nich wyniki nie są imponujące. 

Pamiętacie wszystkich piłkarzy, którzy w ostatnich latach reprezentowali barwy naszego kraju? Domyślamy się, że wszystkich trudno było zapamiętać, ale może akurat pamiętacie tych, którzy znaleźli się w naszym quizie. Nie ukrywamy, że zadanie, które dzisiaj dla was mamy, nie należy do najłatwiejszych, ale gdy jest za łatwo, jest po prostu nudno. Nie ma zatem na co czekać. Przecież już niedługo wieczorny mecz. Rozwiążcie zatem szybko nasz quiz i wracajcie do emocji związanych z Euro 2024. 

Quiz. Ci piłkarze już nie grają w reprezentacji Polski. Pamiętasz ich?

Pytanie 1 z 15
Jak nazywa się ten piłkarz?
EURO 2024: Ceny na stadionie

ZOBACZ: JAKIMI SAMOCHODAMI JEŻDŻĄ POLSCY PIŁKARZE?