Koncert

i

Autor: pixabay.com/Free-Photos

Parking na Podpromiu nieczynny do czwartku! Odbędzie się tam koncert

2021-06-15 14:02

Od 15 czerwca parking na Podpromiu, z którego korzystają dziesiątki mieszkańców będzie nieczynny! Powód? Odbędzie się tam koncert religijny „Strefa Mocy”. Rzeszowianie nie będą mogli skorzystać z darmowego parkingu aż do czwartku do godziny 23.00. „Strefa Mocy” uda się następnie do Lubaczowa, gdzie podobne wydarzenie zaplanowane jest na 19-20 czerwca.

Od północy parking na Podpromiu będzie nieczynny dla mieszkańców Rzeszowa. To ze względu na zaplanowany tam koncert religijny. Ten odbędzie się w terminie 16 – 17 czerwca. „Strefa Mocy”, bo pod taką nazwą kryje się zaplanowane wydarzenie to, jak piszą sami organizatorzy: „Rekolekcje z pasją”:

Strefa Mocy, to pragnienie, które początkowo pojawiło się w sercu jednego człowieka, ewangelizatora – Witka Wilka. Była to wizja głoszenia jedynej objawionej prawdy przy użyciu profesjonalnych narzędzi: mobilnej sceny na tirze, zawodowym, pełnym mocy nagłośnieniu, nastrojowym, koncertowym oświetleniu, dużym, pełnym blasku ekranie. To wszystko przy współudziale pełnych talentów i entuzjazmu ludzi dotkniętych przez Boga Żywego. Pragnienie to było pasją… było żywe i posiadało MOC! - czytamy na stronie organizatora wydarzenia.

CZYTAJ TAKŻE: Będzie rozbudowa ul. Potockiego. Rzeszowski magistrat sprawdza przesłane oferty

Kto wystąpi na koncercie?

Na koncercie religijnym wystąpią artyści jak Full Power Spirit, a także znany z religijnego przekazu raper Tau. Koncert odbędzie się w godzinach od 19.00 do 22.00.

Jak czytamy na stronie organizatorów „Strefy Mocy”, podobne wydarzenie odbędzie się w Lubaczowie. Tam Strefa zagości w terminie 19-20 czerwca.

Powrót piłkarzy do hotelu w Sopocie po przegranym meczu ze Słowacją