MIELEC. Znowu możecie odwiedzać bliskich w szpitalu. Musicie jednak spełnić kilka warunków

i

Autor: pixabay

MIELEC. Znowu możecie odwiedzać bliskich w szpitalu. Jest kilka warunków!

2021-06-29 14:36

Odwiedziny w mieleckim szpitalu znowu możliwe. Ale odwiedzać można tylko pacjentów niezakażonych koronawirusem i co ważne rodziny, które chcą odwiedzić pacjenta w szpitalu muszą spełnić kilka warunków. Jak zapewnia rzecznik szpitala - to wszystko w trosce o bezpieczeństwo pacjentów. Odwiedziny nie powinny być dłuższe niż 15 minut.

W mieleckim szpitalu znowu możliwe są odwiedziny bliskich. Jednak co ważne, odwiedzać można tylko pacjentów niezakażonych koronawirusem. Dodatkowo jest kilka innych warunków, które trzeba spełnić.

- W tej chwili są już możliwe odwiedziny u pacjentów niezakażonych SARS-CoV-2. Bliscy, którzy chcieliby ich odwiedzić muszą posiadać pełne szczepienie przeciw COVID-19 potwierdzone zaświadczeniem przyjęcia szczepionki, ewentualnie negatywny wynik testu antygenowego lub PCR wykonanego w okresie nie dłuższym niż minione 48 godzin - wyjaśnia Aneta Dyka-Urbańska, rzecznik mieleckiego szpitala.

CZYTAJ TAKŻE: PODKARPACKIE: Zmiany w wypłatach świadczenia! Od teraz ZUS będzie wypłacał pieniądze

Wszystko w trosce o pacjentów

Rzecznik szpitala w Mielcu zapewnia, że wszystko to w trosce o pacjentów mieleckiego szpitala. Na to ma też wpłynąć fakt, że odwiedzający w czasie pobytu w szpitalu muszą zakrywać usta i nos. Odwiedziny nie powinny być dłuższe niż 15 minut.

Od 1 lipca w Rzeszowie startuje bilet zintegrowany!

Znaki zodiaku i ich cechy charakteru. Potrafisz je dopasować?

Pytanie 1 z 12
Jest aktywny, cechuje go agresja i wola przywództwa