Bon na zakupy za stary telefon z szuflady. Ile można dostać za wymianę?

i

Autor: pixabay.com

Bon na zakupy za stary telefon z szuflady. Ile można dostać?

2022-10-20 11:27

Stare i zalegające na dnie szuflady telefony można odsprzedać i dostać bon na zakupy spożywcze. Jak zrobić pożytek z nieużywanego sprzętu? Wystarczy udać się do jednego z salonów sieci Orange, gdzie urządzenie zostanie wycenione. Ile można dostać za taką wymianę? Gdzie zrealizować bon?

Firma Orange zachęca do odsprzedawania starych, nieużywanych smartfonów, które zalegają na dnie szuflady. Z niechcianego urządzenia można zrobić pożytek, a jest nim między innymi bon na zakupy spożywcze. Jak to zrobić? Wystarczy udać się do jednego z salonów stacjonarnych, gdzie sprzęt zostanie wyceniony przez pracownika. Bonem będzie można zrealizować na zakupy spożywcze w sklepach Żabka. Na czym polega promocja i jak z niej skorzystać? Ile maksymalnie można dostać za stary smartfon? Szczegóły poniżej.

Łabędź Leonidas w tarapatach

Bon na zakupy za stary telefon z szuflady

Firma Orange od dłuższego czasu prowadzi akcję odkupowania starych telefonów od Polaków. W zamian oferuje vouchery np. na przyszłe zakupy w ich salonach. Od niedawna urządzenia można wymienić także na bony spożywcze do Żabki.

Ile można dostać za stary telefon?

Jak informuje operator, wysokość bonu, który możemy uzyskać w salonie zależy od wyceny. Jeśli wartość smartfonu przekroczy 100 zł, dostaniemy bon w wysokości 100 zł (dwa bony po 50 zł) Jeżeli telefon zostanie wyceniony poniżej 100 zł, wówczas dostaniemy jeden bon o wartości 50 zł.

Jak zrealizować bon Orange w Żabce?

Aby skorzystać z takiego rozwiązania nie trzeba być klientem Orange. Nie trzeba posiadać także akcesoriów, takich jak ładowarka itp. Po wizycie w salonie bon na zakupy zostanie przesłany SMS-em, w ciągu siedmiu dni od sprzedania telefonu. Co ważne, maksymalnie można odsprzedać pięć telefonów.