Wydarzenia

Agresywny 22-latek wybił szybę w drzwiach. Policjanci najpierw mu pomogli, a potem zatrzymali

2024-03-13 12:50

Dzielnicowi z Jasła zatrzymali agresywnego 22-latka, który rozbił szybę w drzwiach wejściowych do jednego ze sklepów. Mężczyzna mocno zranił się w rękę. Policjanci zawieźli 22-latka do szpitala, a potem go zatrzymali. Mieszkaniec Jasła trafił do policyjnego aresztu.

Agresywny 22-latek szybę w drzwiach

Do zdarzenia opisywanego zdarzenia doszło w Jaśle na ul. 3 Maja, w jednym ze sklepów. Na miejscu interwencji, dzielnicowi potwierdzili, że agresywny mężczyzna wybił szybę w drzwiach. Ustalili także rysopis sprawcy i natychmiast udali się na jego poszukiwania. Już po kilku minutach namierzyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi.

Po krótkim pościgu zatrzymali 22-latka. Mieszkaniec Jasła był bardzo pobudzony i agresywny, stawiał czynny opór i nie wykonywał poleceń, dlatego policjanci zmuszeni byli użyć wobec niego środków przymusu bezpośredniego – relacjonuje jasielska policja.

ZOBACZ: Rozbił szybę w drzwiach do sklepu. Policjanci zawieźli mężczyznę do szpitala, a potem zatrzymali 

Mężczyzna potrzebował pomocy lekarskiej

Mężczyzna mocno zranił się w dłoń, z której sączyła się krew oraz przyznał, że to on wybił szybę.

22-latek został przewieziony do szpitala, gdzie została zszyta jego dłoń. Cały czas podczas interwencji był agresywny. Swoją złość kierował nie tylko w stronę funkcjonariuszy, ale także wobec lekarza, który mu pomagał – podają policjanci.

Policjanci wykonali oględziny na miejscu zdarzenia i zabezpieczyli ślady. - Mieszkaniec Jasła trafił do policyjnego aresztu. Został już przesłuchany i przyznał się do wybicia szyby. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat – tłumaczą mundurowi.

Pies wskazał policjantom drogę do swojego domu. Zaskakująca historia w Gołdapi