Zderzenie dwóch ciężarówek na krajowej 19 w Domaradzu. Utrudnienia w ruchu [AKTUALIZACJA]

2021-04-22 8:15

Po zderzeniu dwóch tirów w czwartek rano w Domaradzu nieprzejezdna jest droga krajowa nr 19. Jedna osoba została ranna – przekazał PAP Bartosz Wilk z zespołu prasowego podkarpackiej policji. Utrudnienia na drodze mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

Zderzenie tirów na krajowej 19 miało miejsce dziś rano w miejscowości Domaradz na Podkarpaciu. Droga jest tymczasowo nieprzejezdna. Bartosz Wilk z zespołu prasowej podkarpackiej policji dodał, że ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciężarowego volvo zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka ciężarowym dafem. Jedna osoba została ranna.

Jak mówi dalej na krajowej 19 oba pasy ruchu w miejscu wypadku są zablokowane. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 9.30

Aktualizacja

- Siła uderzenia była tak duża, że spowodowała znaczne uszkodzenia naczepy i nawóz azotowy, który przewoził kierowca dafa rozsypał się na jezdni – wyjawił PAP Bartosz Wilk.

W zdarzeniu ranny został kierowca volvo, który został przetransportowany do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi, jechali sami.

Przez ponad dwie godziny dk 19 była w miejscu wypadku całkowicie zablokowana. Po godz. 9 ruch został przywrócony i odbywa się wahadłowo

Rzeszowscy licealiści zachęcają do badań profilaktycznych
Sonda
Czy nauczanie hybrydowe to dobre rozwiązanie?