Potrącenie pieszego na torach w Sędziszowie Małopolskim!

i

Autor: Pixabay.com

W Sędziszowie Młp. pociąg potrącił mężczyznę, który potknął się przechodząc przez tory

2021-04-21 11:36

Do wypadku doszło wczoraj, kiedy dwóch mężczyzn przechodziło przez torowisko w nieoznakowanym miejscu. Jeden z nich przewrócił się. Drugi za to próbował pomóc mu wstać. Niestety doszło do potrącenia, w którym Jeden z mężczyzn doznał obrażeń nóg. Maszynista był trzeźwy. Na podstawie zebranego materiału dowodowego policja będzie wyjaśniać teraz okoliczności tego zdarzenia.

Zdobądź szczyty Korony Ziemi Sanockiej

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że dwóch mężczyzn przechodziło przez torowisko. Wtedy jeden z nich przewrócił się, a drugi próbował pomóc mu wstać. Niestety doszło do potrącenia. Jeden z mężczyzn doznał obrażeń nóg - informuje Wojciech Tobiasz, rzecznik Powiatowej Komendy policji w Ropczycach.

Maszynista był trzeźwy, a poszkodowany?

Poszkodowany przetransportowany został do szpitala helikopterem. Maszynista w chwili wypadku był trzeźwy, za to trzeźwość poszkodowanego mężczyzny jest ustalana. Obywaj przechodzili jednak przez tory w miejscu nieoznakowanym. Takie wykroczenie karane jest grzywną, może zostać także skierowany wniosek do sądu o ukaranie.

Tok działania wskaże jednak postępowanie wyjaśniające. Świadkowie zdarzenia zostali przesłuchani, zabezpieczone zostały też ślady wypadku.

Drogowskazy: o migrenie, czyli bólu uniemożliwiającym funkcjonowanie. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ
Sonda
Czy badano Cię na obecność koronawirusa?