koncert

i

Autor: pixabay.com

W Rzeszowie szykuje się niezła ROCKOWA impreza. Nie może was zabraknąć!

2021-08-18 15:13

To będą dwa dni rockowego szaleństwa. Mowa oczywiście o Rockowej Nocy. Impreza na rzeszowskich bulwarach odbędzie się już 27 i 28 sierpnia. Tradycyjnie towarzyszył jej będzie przegląd zespołów konkursowych. Ten zaplanowano już pierwszego dnia. Zaraz po nim na scenie pojawi się rzeszowska kapela W.S.K i House of Death. Ale na tym nie koniec.

Szykują się dwa dni rockowego szaleństwa! Mowa oczywiście o Rockowej Nocy, która potrwa dwa dni, a rozpocznie się już 27 sierpnia.   Tego dnia po przeglądzie zespołów zagrają rzeszowska kapela W.S.K i House of Death z Titusem na czele. 28 sierpnia zapowiada się równie atrakcyjnie. - W line-upie znajdziemy młody, ale szalenie zdolny rzeszowski zespół RoseMerry, żywą legendę polskiej muzyki alternatywnej, czyli zespół 1984, dalej ARMIĘ – formację, której utwory są zaliczane do klasyki polskiej muzyki rockowej, a na finał zespół, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Mowa o Myslovitz - informuje na swojej stronie Estrada Rzeszowska.

CZYTAJ TAKŻE: RZESZÓW: Reggae nad Wisłokiem już we wrześniu! Gwiazdą imprezy Sidney Polak

Zlot food trucków podczas Rockowej Nocy

Jeśli w czasie koncertów zgłodniejecie to, będziecie mogli coś przekąsić. Koncertom towarzyszyć będzie rockowy zlot food trucków.

- Czekać na Was będzie strefa chill z leżakami, gdzie będziecie mogli zjeść znakomite posiłki, napić się dobrej kawki czy... czegoś rozgrzewającego przy rockowej selekcji muzycznej. Czy może być lepiej? Wpadajcie tłumnie! - informują organizatorzy na Facebooku.

Pamiętajcie, wstęp na koncerty jest darmowy.

W Rzeszowie postawiono 25 pojemników na elektryczne śmieci. Będą kolejne!
Sonda
Czy zgadzaasz się z oświadczeniem zespołu Kult?