Ciekawostki

Św. Łucja miała przerażającą wizje przyszłości. Dużo powiedziała o Polsce

2024-05-26 16:45

Św. Łucja, czyli Lúcia de Jesus dos Santos to jedna z trójki dzieci, którym objawiła się Matka Boska w Fatimie w 1917 roku. Św. Łucja przez wiele lat miała wizje, które mówiły między innymi o zamachu na papieża Jana Pawła II, co się sprawdziło. Widziała też III Wojnę Światowej i o niej opowiedziała. Co mówiła o kataklizmie? Co powiedziała o Polsce?

Św. Łucja miała przerażającą wizje przyszłości

Objawienie fatimskie to seria objawień, które miały do 13 maja do 13 października 1917 rok w Fatimie. Trójka dzieci: Franciszek, Hiacynta i Łucja widziały Matkę Boską, która przekazywała im tajemnice fatimskie. Objawienia zostały uznane przez Kościół.

Św. Łucja, czyli Lúcia de Jesus dos Santos wstąpiła dla klasztoru. Podczas swojego życia miewała wiele objawień. Jedna z nich mówiła o zamachu na papieża, co 13 maja 1981 r. podczas audiencji generalnej na placu św. Piotra w Rzymie sprawdziło się. Wówczas turecki zamachowiec, Mehmet Ali Ağca postrzelił Jana Pawła II. Św. Łucja opisała wizję o III Wojnie Światowej. Dużo mówiła o Polsce. Zobacz, jej przerażającą wizję końca obecnego porządku i początku nowego.

Listen on Spreaker.