Park linowy w Wańkowej

i

Autor: Park Linowy Wańkowa Nowa atrakcja na Podkarpaciu. Ruszy przed majówką 2024

Majówka 2024

Nowa atrakcja na Podkarpaciu już otwarta! Będzie można z niej skorzystać w majówkę

2024-05-04 8:36

To znakomita wiadomość dla wszystkich osób, które majówkę 2024 planują spędzić w Bieszczadach. 28 kwietnia w Wańkowej otwarty został nowy park linowy, który ma być kolejną atrakcją turystyczną towarzyszącą stacji narciarskiej BIESZCZAD.ski.

Majówka 2024. Nowa atrakcja w Bieszczadach

Nie macie jeszcze planów na zbliżającą się wielkimi krokami majówkę? A może planujecie wyjazd w Bieszczady? W jednym i w drugim przypadku mamy dla was dobrą wiadomość. Jeszcze przed długim majowym weekendem, 28 kwietnia, w Wańkowej wystartował nowy park linowy. To kolejna atrakcja stacji narciarskiej BIESZCZAD.ski.

Zapraszamy Was serdecznie do odwiedzenia naszego Parku Linowego i doświadczenia niezapomnianych przygód na wysokościach. Czekają na Was emocje, frajda i wiele niezapomnianych chwil. Niech to będzie wspaniała przygoda dla całej rodziny i doskonały sposób na spędzenie czasu na świeżym powietrzu – czytamy na profilu parku linowego.

Majówka 2024. Park linowy dla każdego 

Wszyscy, którzy zdecydują się na odwiedzenie nowej atrakcji, nie powinni narzekać na nudę. Znajdzie się tam coś dla tych zaawansowanych, ale także dla tych, dla których będzie to pierwszy raz. Przygotowano trasę o trzech stopniach trudności, co sprawi, że każdy będzie mógł skorzystać nowego parku. Na wszystkich chętnych czeka ponad 40 przeszkód.

Jak zapewniają twórcy parku, trasa, którą przygotowano, będzie najdłuższą tego typu w Polsce.

ZOBACZ: NIEZWYKŁY WIDOK NA BIESZCZADY. TO DZIĘKI KAMEROM PKL SOLINA

Jedna z najbardziej krętych dróg w Polsce. Gdy ją pokonasz, widok na Bieszczady zwali Cię z nóg