13 posterunek

i

Autor: "13 posterunek"/screen Kto grał Stępnia, a kto Kasię? Dopasuj aktora do roli

Quiz

Najlepszy quiz o 13. posterunku. Kto grał Stępnia, a kto Kasię? Dopasuj aktora do roli

2024-04-26 13:45

QUIZ. Ten serial bawił nas do łez. Jedni lubili go bardzo, a inni jeszcze bardziej. Humor był naprawdę specyficzny, ale przypadł do gustu większości Polaków. Jak dobrze pamiętacie serial "13. posterunek"? Kto wcielał się w rolę głównych bohaterów? Spróbujcie dopasować aktora do roli.

Quiz. Pracowników tego komisariatu nigdy nie zapomnimy. Pamiętacie "13. posterunek"?

Bohaterowie tego serialu potrafili doprowadzić nas do łez. Ich historie momentami były tak zabawne, że śmiali się wszyscy. Bez podziału na wiek, płeć czy wykształcenie. Czasami w serialu działy się rzeczy mocno absurdalne, ale z pewnością sprawiło to, że z chęcią wracamy do tej produkcji po latach. Podobnie jak w przypadku innych kultowych seriali komediowych, tak również w przypadku "13. posterunku" nawet kilkanaście, a w zasadzie to już kilkadziesiąt lat po zakończeniu produkcji, wciąż chętnie oglądamy losy pracowników nietypowego posterunku. 

Dopasuj aktora do roli. Quiz z "13 posterunku"

Drugiego takiego posterunku policji w Polsce raczej nie znajdziemy. Tak, można to śmiało powiedzieć, to jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny posterunek, który niewątpliwie zapisał się w historii. Nie mamy wątpliwości, że oglądaliście "13. posterunek", ale zastanawiamy się, jak dużo pamiętacie z tej produkcji? Potraficie dopasować aktora do roli, którą odgrywał? To może nie być takie łatwe zadanie, ale jak to ktoś kiedyś powiedział, jak coś jest za łatwe, to nie sprawia żadnej przyjemności. Zatem nie ma sensu dłużej czekać i tracić czasu. Zachęcamy was do rozwiązania naszego quizu. 

Quiz o 13. posterunku. Pamiętasz wszystkich bohaterów? Dopasuj aktora do roli

Pytanie 1 z 12
Marek Perepeczko wcielił się w rolę…

ZOBACZ: TAK ZMIENIŁA SIĘ ZOSIA Z "RODZINY ZASTĘPCZEJ"