Jakie okna wybrać do domu? Pomogą fachowcy z Gemelo Okna. Zobacz ich kanał na YT!

2020-10-19 8:52 Materiał sponsorowany
Jakie okna wybrać do domu? Pomogą fachowcy z Gemelo Okna. Zobacz ich kanał na YT!
Autor: Facebook screen wideo

Budowa domu to duże wydarzenie w życiu każdego z nas. To znalezienie swojego miejsca na ziemi i często spełnienie marzeń. Jak spokojnie przebrnąć przez etap budowy? Na jaką stolarkę okienną i drzwiową postawić? Gemelo wie, jak doradzić swoim inwestorom!

Jakie okna wybrać do domu?

Choć dziś na rynku nie brakuje materiałów budowlanych i zdecydowanie mamy z czego wybierać, budowa domu to wciąż trudne przedsięwzięcie, które rodzi wiele pytań i niesie ze sobą często wiele stresów. Pilnowanie zasobności naszego portfela, nadzorowanie budowlanych ekip czy wreszcie dbałość o jakość materiałów to nie lada wyzwanie. Na szczęście w Rzeszowie wiedzą, jakie okna wybrać do domu i chętnie dzielą się swoją wiedzą. Mowa o fachowcach w firmy Gemelo, którzy postanowili założyć kanał na YouTube, by tam dzielić się swoją pasją.

Na kanale Gemelo Okna będzie można znaleźć filmiki poradnikowe, z dotychczasowych wykonanych realizacji, jak i z samego montażu poszczególnych produktów.

Gemelo Okna czyli?

Firma Gemelo Okna to grono pasjonatów, których łączy miłość do dobrych materiałów i wysokiej jakości montażu stolarki okiennej i drzwiowej. To młody zespół, który nie boi się wyzwań, a w branży zdobywa już liczne nagrody:

- Nie działamy szablonowo, posiadamy rozwiązania jak i materiały montażowe które nie są dostępne w ofertach firm konkurencyjnych. Mimo stosunkowo krótkiego działania na rynku, posiadamy bogate portfolio i duże doświadczenie w postaci różnego rodzaju realizacji, które do tej pory wykonaliśmy, o czym świadczą liczne komentarze, opinie oraz różnego rodzaju certyfikaty - mówi nam właściciel firmy.

Gamelo Okna: Misja i wizja

Motto firmy Gemelo Okna to "Inspiruje nas jakość", dlatego w ofercie można znaleźć produkty z półki premium - takie, z których każdy inwestor będzie zadowolony. Gemelo to także doradztwo techniczne na najwyższym poziomie. Dlatego kontakt z klientem wygląda tu następująco:

  • przedstawiciel firmy spotyka się z klientem na budowie
  • są realizowane pomiary i zbierane wstępne informacje
  • trwa dopasowywanie oferty do klienta
  • w biurze firmy trwa omawianie oferty i wycena
  • kontakt z firmą jest możliwy także online - na przykład, gdy inwestor przebywa za granicą.

- Przede wszystkim oferujemy doradztwo techniczne na najwyższym poziomie. Ponadto produkty które są wykonane z wysokiej jakości komponentów natomiast największa wagę stawiamy na wysoką jakość montażu ponieważ na dzień dzisiejszy zauważamy, że na rynku jest to deficyt - słyszymy w Gemelo.

Przykładowe realizacje można zobaczyć na Instagramie i firmowym profilu na Facebooku:

Wyświetl ten post na Instagramie.
Zauważamy że kolory niestandardowe stolarki budowlanej wybierane są coraz częściej❗️ Przedstawiamy Państwu realizację osadzenia stolarki okiennej oraz rolet podtynkowych w kolorze szarym - z palety kolorów premium👌🤓 ❗️ Inspiruje Nas Jakość ❗️ Specyfikacja techniczna realizacji : Stolarka okienna : ✅ System okienny BestEvolution82MD ✅ Okucia ROTO NT z powłoką RotoSil Nano wraz z blokadą błędnego położenia klamki. ✅ Pakietami 3 szybowymi 4/18/4/18/4 o współczynniku Ug= 0,5Wmk/K oczywiście z ciepłą ramką międzyszybową. ✅ Kolor obustronny Szary 🤩 ✅ Podpory montażowe pod wszystkimi oknami z Purenitu! ✅ Osadzenie prawidłowe 3-warstwowe, tzw. Ciepły montaż ✅ Dodatkowa hydroizolacją z folii EPDM od zewnątrz oraz folii hybrydowej wewnątrz budynku. ✅ okno narożne 👌 Rolety: ✅ Podtynkowe - chowane w elewacji ✅ Sterowanie Radiowe ✅ Detekcja przeszkód ✅ Wieszako-blokada ✅ Pilot HCT - Wraz z kolorowym wyświetlaczem. ✅ Maty Aluthermo za skrzynkami w celu docieplenia nadproża #gemelo #okna #okno #oknarzeszow #oknapcv #hst #patio #psk #profesjonalnymontaz #salamander #cieplymontaz #purenit #soudal #inspirujenasjakosc #rzeszow #rolety Zapraszamy do kontaktu 📲 Biuro obsługi klienta - Wyceny (Rzeszów Aleja Armii Krajowej 4a/5) 📱 Sylwia 503-183-503 Doradca Techniczno-Handlowy: 📱 Konrad 503-951-503 📱 Kamil 503-328-503 Post udostępniony przez Gemelo Okna Rzeszów (@gemelo.okna.rzeszow)

Gemelo Okna znajdziesz przy al. Armii Krajowej 4a w Rzeszowie. Tel. 503328503. Warto zajrzeć też na stronę www.gemelo.pl.

Artykuł sponsorowany