Nowy parking przy koszalińskim szpitalu już otwarty

i

Autor: materiały prasowe Nowy parking przy koszalińskim szpitalu już otwarty

Wydarzenia

CH Plaza Rzeszów wprowadzi nowe zasady korzystania z parkingu przy galerii

2024-06-19 15:23

Korzystanie z parkingu w CH Plaza Rzeszów przestanie być bezpłatne. Oto zmiany, jakie szykuje już na te wakacje galeria. Na jakich zasadach będzie się już niedługo odbywało parkowanie przy gmachu centrum handlowego? Wyjaśniamy.

Parkowanie pod CH Plaza Rzeszów

"System parkomatów i dozoru parkingów to nowość, która ma zapewnić klientom bezproblemowy dostęp do miejsc parkingowych w CH Plaza Rzeszów. Dzięki rozwiązaniom – wykorzystującym m.in. urządzenia mobilne – na parkingach przy rzeszowskiej Plazie będzie więcej dostępnych miejsc, a to usprawni i ułatwi zakupy i odwiedziny w punktach usługowych. System parkingowy zostanie zamontowany w okresie wakacyjnym. Podobne rozwiązanie wprowadził już sąsiadujący z Plazą hipermarket E.leclerc" - możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie CH Plaza Rzeszów.

Jak w praktyce będzie teraz wyglądało parkowanie pod CH Plaza Rzeszów?

Klienci będą mogli bezpłatnie parkować pod Plazą przez pierwsze 3 godziny. Za każdą kolejną rozpoczętą godzinę będzie trzeba zapłacić 5 zł. Co więcej, bezpłatne parkowanie dla klientów dostępne będzie dwa razy dziennie. Dodatkową opcją będzie będzie możliwość zapłacenia za całą dobę z góry lub miesiąc parkowania. Dla pracowników rzeszowskiej Plazy przewidziano specjalne abonamenty.

Eska Summer City w Rzeszowie. Spotkanie na parkingu Unimet

Zobacz więcej w naszej galerii!

Kortowiada 2024. Driftowali na parkingu pod „Humanem”. Akcja miała szczytny cel