Black Friday 2022 w Rzeszowie. Zobacz oferty galerii handlowych!

i

Autor: CardMapr.nl/Unsplash

Black Friday 2022 w Rzeszowie. Zobacz oferty galerii handlowych!

2022-11-25 11:21

Black Friday 2022 w Rzeszowie to okazja do zrobienia zakupów w nieco niższych cenach. Każdego roku do akcji włączają się także rzeszowskiego galerie handlowe. Tych w stolicy Podkarpacia jest kilka: Galeria Rzeszów, Millenium Hall, Galeria Nowy Świat, Galeria Plaza, czy Graffica. Zobacz, jakie promocje przygotowano na Black Friday!

Black Friday 2022 już za kilka dni. W tym roku zakupowe szaleństwo przypada na 25 listopada. Będzie to dzień, w którym ciekawe oferty znajdziemy w rzeszowskich galeriach. Te powoli publikują już listę promocji, jakie zostały przygotowane na tegoroczny „czarny piątek”. Na jakie zniżki możemy liczyć? Poznaliśmy już między innymi oferty Galerii Rzeszów, Galerii Nowy Świat, Galerii Plaza i Graffica. Za to na pełną listę promocji w Millenium Hall trzeba jeszcze chwile poczekać. Jak czytamy na stronie - „Lista rabatów już wkrótce!”. Zobacz, jakie promocje przygotowano na Black Friday w galeriach handlowych w Rzeszowie.

CZYTAJ TAKŻE: Biedronka na Black Week 2022. Produkty o 50% taniej i dostawa gratis!

Black Friday 2022 w Galerii Rzeszów

Galeria Rzeszów opublikowała już pełną listę promocji na Black Friday 2022. Wśród nich możemy znaleźć promocję sięgające nawet -60%, -80%, a nawet -90%! W tym przypadku ponad 100 sklepów przygotowało specjalną ofertę na najbliższe dni! Pełną listę sklepów i promocji znajdziecie »TUTAJ«

Burger Drwala w wersji FIT. Jak zrobić go w domu? | ESKA XD - Fit vlog #62

Black Friday 2022 w Galerii Nowy Świat

Na stronie Galerii Nowy Świat w Rzeszowie możemy znaleźć zakładkę „promocje”. Tam widnieje informacja o sklepach, które z okazji Black Week i wchodzące w to Black Friday 2022 przygotowały specjalne oferty. Wśród marek, które oferują zniżki w najbliższych dnia znajdziemy między innymi: Kodano Optyk, Szachownica, Canal +, Kinderplaneta, czy T-Mobile. Pełną listę zniżek znajdziecie »TUTAJ«

Black Friday 2022 W Millenium Hall

Millenium Hall jeszcze nie opublikował informacji o zniżkach na Black Friday 2022. Ale jak czytamy na stronie galerii handlowej – to nastąpi w najbliższym czasie!

- Ogromne zniżki cen to coś, co każdy lubi najbardziej, zatem zaplanuj swoje zakupy na ten szalony dzień! Aby cieszyć się zakupami dłużej, salony zamykają się godzinę później czyli o 22:00. Lista rabatów już wkrótce! - czytamy.

Informacja o promocjach na Black Friday 2022 będzie dostępna »TUTAJ«

Black Friday 2022 w Graffice

Na stronie Outlet Graffica również możemy znaleźć zakładkę „promocję”, gdzie przeczytamy o obowiązujących zniżkach. Część z nich jest podyktowana zbliżającym się dniem Black Friday. Szczegóły na temat aktualnych promocji w Graffice znajdziecie »TUTAJ«

Black Friday w Galerii Plaza

Informacji o zniżkach na Black Friday możemy szukać także na stronie Galerii Plaza w Rzeszowie. Wśród sklepów, które w tym roku biorą udział w akcji znalazły się między innymi: Swiss!, Evenemen, Deichmann, Triumph, YES!, Euro Moda Obuwie, Martes Sport, Hebe. Więcej informacji na temat przygotowanych zniżek znajdziecie »TUTAJ«.