Biedronka

i

Autor: Archiwum Biedronka

Biedronka na Black Week 2022. Produkty o 50% taniej i dostawa gratis!

2022-11-25 11:21

Biedronka pokazała swoją ofertę na Black Week 2022. Ta jest dość bogata, bo na liście przecenionych produktów znalazło się ponad 500 pozycji. Co więcej, są objęte darmową dostawą. Aby ułatwić zakupy ofertę podzielono na kategorię, a przy nich znalazła się informacja na jakie zniżki możemy liczyć. Zobacz ofertę Biedronki na Black Week, który trwa od 14 do 21 listopada.

Black Week 2022 w Biedronce 

Black Week 2022 za pasem, a więc pora na prezentację ofert. Sieci sklepów publikują na swoich stronach promocje, jakie szykują dla klientów w tym roku. Podobnie zrobiła Biedronka, która podała listę przecenionych produktów. Ta jest dość długa i podzielona na kategorie, przy których możemy znaleźć informację o ile dane przedmioty są przecenione. W tym roku niektóre promocje w Biedronce sięgają aż 50 procent! Jak też możemy przeczytać na stronie – setki produktów objęte są darmową dostawą. Zobaczcie, co Biedronka przygotowała dla klientów na Black Week 2022 w dniach 14-20.11.2022. Szczegóły znajdziecie poniżej.

CZYTAJ TAKŻE: Black Friday 2022. Na jakie promocje można liczyć w tym roku? Niektórzy będą rozczarowani

Okazje Biedronki na Black Week 2022

Sieć sklepów Biedronka pokazała oferty na Black Week 2022. Na stronie sklepu możemy przeczytać, że w tym roku przeceny obejmą kilka kategorii produktów. To między innymi:

  • Dla zwierząt
  • Elektronika, małe AGD
  • Wyposażenie domu
  • Kuchnia
  • Odzież
  • Sport
  • Zabawki
  • Warsztat
Startuje rozbiórka Galerii Plaza

Promocje Biedronki na Black Week 2022

Przy każdej z tej kategorii pojawiła się również informacja o ile procent obniżone są produkty. Największa obniżka ceny, bo aż o 50 procent dotyczy: dla zwierząt, elektronika i małe AGD, wyposażenie domu, sport i warsztat.

Nieco mniejsze promocje, bo 40 procentowe dotyczą produktów z kategorii „kuchnia”. Zabawki i odzież podczas tegorocznego „tygodnia okazji” będą przecenione w Biedronce o 20 procent.

Oferta Biedronki na Black Week 2022. Dostawa gratis

Na stronie internetowej Biedronki możemy znaleźć informację, że sieć sklepów przygotowała ponad 500 produktów, które objęte są darmową dostawą. Aby skorzystać z okazji i sprawdzić ofertę można kliknąć »TUTAJ«, albo wejść na stronę Biedronka, gdzie znajdziemy informacje o ofercie na Black Week 2022.

Black Week – co to takiego?

Black Week wiąże się bezpośrednio z Black Friday. Ta tradycja wzięła się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie dzień po Dniu Dziękczynienia w sklepach rusza sezon zakupów przed Bożym Narodzeniem. Tego dnia można zakupić przecenione przedmioty. Obchody Black Friday stały się już popularne w wielu krajach, w tym w Polsce.