W niedzielę wystartuje „Rajd Rowerowy Przez Miejscowości Gminy Jedlicze”

Zdjęcie z artykułu: W niedzielę wystartuje „Rajd Rowerowy Przez Miejscowości Gminy Jedlicze” Rajd Rowerowy; maxpixel.freegreatpicture.com
Ilustracja do artykułu W niedzielę wystartuje „Rajd Rowerowy Przez Miejscowości Gminy Jedlicze”

Szykuje się wielka gratka dla cyklistów. 18 czerwca w miejscowości Jedlicze wystartuje rajd rowerowy ścieżkami regionu.

To nie będzie bułka z masłem! Trasa wyścigu rowerowego liczy sobie 35 km co sprawi, że do mety dojadą tylko najwytrwalsi. Dla osób mniej sprawnych, a także dzieci przygotowano do rywalizacji ostatnie 5 kilometrów ścieżek. Rowerowy peleton wystartuje z parkingu przy GOSiR w Jedliczu. Rajd jest bezpłatny dla wszystkich tych, którzy się wcześniej zarejestrują. Pierwsze 100 osób otrzyma pamiątkowe medale.

Chcecie wyrobić kondycję? Wsiadajcie na rower! Szczegóły, w tym regulamin wyścigu, są dostępne na stronie www.jedlicze.pl.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kot w butach - konkurs w Radiu ESKA z Olą Kot i New Balance

Kot w butach - konkurs w Radiu ESKA z Olą Kot i New Balance

Wygraj buty New Balaodgance w konkursie z Olą Kot w Radiu ESKA. Dowiedz się jak to zrobić. Słuchaj Radia ESKA, rozwiąż zagadkę Oli Kot i zgarnij buty New Balance.

1 godz. 33 min.
SMS Wichura - jaki numer sms pomocy Caritas dla poszkodowanych?

SMS Wichura - jaki numer sms pomocy Caritas dla poszkodowanych?

Jaki jest numer pomocy dla ofiar wichury jaki ogłosiły Caritas Polska i TVP? Jeżeli byliście widzami koncertu charytatywnego Gwiazdy Letniego Nieba 19.08.2017 na pewno znacie już ten numer, ale jeżeli chcecie wiedzieć, pod jaki numer wysłać sms, żeby pomóc ofiarom wichury w Polsce - sprawdźcie szczegóły poniżej.

20 sierpnia 2017, 21:03
Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?

Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?

Sopot Festival 2017 - kabarety trzeciego, ostatniego dnia imprezy nie będą pokazywane przez TVN. Gdzie więc oglądać kabarety Top of the top 20.08 online i w TV?

20 sierpnia 2017, 19:25
Uniwersjada 2017: transmisja TV i ONLINE. Gdzie oglądać?

Uniwersjada 2017: transmisja TV i ONLINE. Gdzie oglądać?

Uniwersjada letnia 2017 odbędzie się w dniach 19-30 sierpnia w stolicy Tajwanu Tajpej. Gdzie oglądać w TV i ONLINE polskich reprezentantów? Będzie transmisja z tego wydarzenia? Sprawdzamy na ESKA.pl.

20 sierpnia 2017, 19:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy