Stal Rzeszów piąta w I rundzie półfinałów Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Dziś zmagania w Rzeszowie

Zdjęcie z artykułu: Stal Rzeszów piąta w I rundzie półfinałów Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Dziś zmagania w Rzeszowie Początek meczu o godzinie 17.00; Mariusz Sądy, Stal Rzeszów
Ilustracja do artykułu Stal Rzeszów piąta w I rundzie półfinałów Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Dziś zmagania w Rzeszowie

Wczoraj najlepszy był Get Well Toruń? Jak będzie dzisiaj?

Wczoraj w Tarnowie rozegrano I rundę półfinałów Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.. Wiktor Lampart, Patryk Wojdyło i Mateusz Rząsa zdobyli 15 punktów i zajęli 5. miejsce.

Trzy drużyny niemal do samego końca walczyły o zwycięstwo. Ostatecznie najlepszy z 23 punktami okazał się Get Well Toruń. Jako najciekawszą gonitwę wymienia się jazdę Patryka Wojdyło ze Stali Rzeszów i Mateusza Burzyńskiego z Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra. Zawodnik z Rzeszowa wykonał tzw. nożyce. 

Dziś kolejna runda zmagań. Tym razem na torze przy Hetmańskiej w Rzeszowie. Początek meczu zaplanowano na godzinę 17.00. Wstęp jest bezpłatny. 

Zobacz też: Burza na Podkarpaciu: Te fotografie są piorunujące [GALERIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak gwiazdą nowego serialu internetowego LIFTING. Aktorka znana głównie z trzech części Listów do M. oraz serialu Klan opowiada m.in. o pracy na planie produkcji oraz swoim stosunku do operacji plastycznych i poprawiania urody w wywiadzie video dla ESKA.pl.

26 lipca 2017, 19:24
Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Co znaczy ama, tfwngf, pasta, heheszki? Jeśli jesteś początkującym wykopowiczem, to sprawdź koniecznie znaczenie tych pojęć w naszym słowniczku.  

26 lipca 2017, 17:21
Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica gotowy na testy bolidem z 2017 roku! Polaka za kierownicą F1 będzie można zobaczyć na Węgrzech już 2 sierpnia. Gdzie i po ile kupić bilety na Hungaroring? Przekonajcie się na ESKA.pl

26 lipca 2017, 16:53
Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje wracają z nową, dość zaskakującą piosenką. Najdziwniejsze teksty z  utworu Michała Wiśniewskiego i jego zespołu - wyciągnęliśmy na ESKA.pl!

26 lipca 2017, 16:49
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy