Resovia pokonana przez mistrzów z Włoch, ale do sukcesu było blisko [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Resovia pokonana przez mistrzów z Włoch, ale do sukcesu było blisko [WIDEO] Resoviacy otarli się o wygraną; Kuba Linda/ESKA
Ilustracja do artykułu Resovia pokonana przez mistrzów z Włoch, ale do sukcesu było blisko [WIDEO]

Wczoraj rzeszowska drużyna pokazała, że jest jedną z najlepszych w Europie. Zobacz wideo.   

Resovia pokazała, że jest jedną z najlepszych drużyn w Europie. Siatkarze z Rzeszowa twardo postawili się wczoraj mistrzom Włoch, Azimutowi Modenie, i otarli się o zwycięstwo, przegrywając w tie-breaku 12 do 15. Pasiaki zaprezentowali kapitalną formę, a Andrzej Kowal nie krył zadowolenia ze swoich podopiecznych.

Ze wszystkich występów polskich drużyn w lidze mistrzów Resovia zaprezentowała się najlepiej. ZAKSA i SKRA przegrały spotkania i zdołały wyrawać przeciwnikom tylko jeden set.

Zobacz też: Dziś sekcja zwłok 18-latki, która zmarła na porodówce w Brzozowie [WIDEO]

ZOBACZ PODSUMOWANIE TYGODNIA ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza część z serii książek o Harrym Potterze ma już 20 lat! Z okazji okrągłej rocznicy Kamienia Filozoficznego mamy dla was 20 magicznych faktów, o których mogliście nie mieć pojęcia.

26 czerwca 2017, 20:25
Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

'Najcieplejsze państwa w Europie' i 'Coś miejscowego' - to zadania, z którymi musieli się zmierzyć w finale uczestnicy jednego z odcinków Familiady. 

26 czerwca 2017, 16:58
Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode, jeden z najbardziej wpływowych zespołów muzyki nowoczesnej zimą wróci do Polski na trzy klubowe koncerty. Sprawdź, gdzie i po ile kupić bilety na to wydarzenie.

26 czerwca 2017, 15:57
 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!

26 czerwca 2017, 15:39
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy