Dziś Nightskating w Rzeszowie. Tematem będą Lata 80./PRL. Spotkacie też patrol Eski!

Zdjęcie z artykułu: Dziś Nightskating w Rzeszowie. Tematem będą Lata 80./PRL. Spotkacie też patrol Eski! Kolejny Nightskating już 20 lipca; Pixabay
Ilustracja do artykułu Dziś Nightskating w Rzeszowie. Tematem będą Lata 80./PRL. Spotkacie też patrol Eski!

Na przybyłych czekają niespodzianki i spotkanie z patrolem ESKA Summer City. Będzie zabawa! 

Już 20 lipca w Rzeszowie miłośnicy jazdy na rolkach przejadą ulicami miasta. Tym razem uczestnicy będą w strojach rodem z PRL-u. Autorzy najlepszych przebrań mogą liczyć na nagrody. Nagradzać będzie też patrol ESKA Summer City, który razem w Mentosem będzie organizował liczne konkursy. Nie może Was zabraknąć!

TRASA PRZEJAZDU:

START - Parking Podpromie, poziom górny - Most Zamkowy - al. Kopisto - al. Niepodległości - al. Krzyżanowskiego - al. Armii Krajowej - al. Powstańców Warszawy - ul. Hetmańska - ul. Wincentego Pola - ul. Dąbrowskiego - ul. Chrzanowskiej - ul. Langiewicza - ul. Hoffmanowej - ul. Mochnackiego - al. Cieplińskiego - ul. Sokoła - ul. Sobieskiego - ul. Targowa - ul. Szopena - ul. Kilara - Parking Podpromie, poziom górny - META.

Zbiórka o godzinie 20.30 na parkingu Podpromie. 

Zobacz też: Pierwszy Plac Balcerka w Rzeszowie: Tak się kiedyś kupowało. Pamiętacie? [WIDEO]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak gwiazdą nowego serialu internetowego LIFTING. Aktorka znana głównie z trzech części Listów do M. oraz serialu Klan opowiada m.in. o pracy na planie produkcji oraz swoim stosunku do operacji plastycznych i poprawiania urody w wywiadzie video dla ESKA.pl.

26 lipca 2017, 19:24
Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Co znaczy ama, tfwngf, pasta, heheszki? Jeśli jesteś początkującym wykopowiczem, to sprawdź koniecznie znaczenie tych pojęć w naszym słowniczku.  

26 lipca 2017, 17:21
Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica gotowy na testy bolidem z 2017 roku! Polaka za kierownicą F1 będzie można zobaczyć na Węgrzech już 2 sierpnia. Gdzie i po ile kupić bilety na Hungaroring? Przekonajcie się na ESKA.pl

26 lipca 2017, 16:53
Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje wracają z nową, dość zaskakującą piosenką. Najdziwniejsze teksty z  utworu Michała Wiśniewskiego i jego zespołu - wyciągnęliśmy na ESKA.pl!

26 lipca 2017, 16:49
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy