I Bieg Charytatywny Dwernik Kamień Trail: Wesprzyj małą Tosię, której ciało zamienia się... w kamień [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: I Bieg Charytatywny Dwernik Kamień Trail: Wesprzyj małą Tosię, której ciało zamienia się... w kamień [WIDEO] Bieg już w lipcu; Pixabay/Wokandapix
Ilustracja do artykułu I Bieg Charytatywny Dwernik Kamień Trail: Wesprzyj małą Tosię, której ciało zamienia się... w kamień [WIDEO]

2,5-letnia dziewczynka cierpi na bolesną chorobę, która prowadzi do paraliżu. Bieg odbędzie się 16 lipca. Trasa mierzy 21 kilometrów.  

Lubisz biegać i pomagać? Zapisz się na I Bieg Charytatywny Drewnik Kamień Trail, który odbędzie się już 16 lipca. 21-kilometrowa trasa będzie przebiegała przez szczyt Kamień Dwernik, obok wodospadu Szepit w Zatwarnicy i przez leśną ścieżkę przyrodniczą.

Opłata startowa będzie przekazana na leczenie ciężko chorej Tosi Pióro. Dziewczynka cierpi na jedną z najrzadszych i najbardziej okrutnych chorób o nazwie: Fibrodysplasia ossificans progressiva (FOP), która stopniowo prowadzi do zamiany mięśni i ścięgien w tkankę kostną. Stopniowemu paraliżowi towarzyszy bezustanny ból. Tosia ma 2,5 roku i już nie może podnieść rączek na tyle wysoko, by zaczesać sobie włosy. Bliscy robią wszystko, by spowolnić rozwój choroby. 

Zdjęcie z artykułu: I Bieg Charytatywny Dwernik Kamień Trail: Wesprzyj małą Tosię, której ciało zamienia się... w kamień [WIDEO] Bieg już w lipcu; mat. prasowe
Ilustracja do artykułu I Bieg Charytatywny Dwernik Kamień Trail: Wesprzyj małą Tosię, której ciało zamienia się... w kamień [WIDEO]

Program I Biegu Charytatywnego Dwernik Kamień Trail

Data i miejsce: Niedziela, 16 lipca, Dawny park konny w Dwerniku

Godz. 8 – 9.30 – Praca Biura Zawodów
Godz. 9.45 – Odprawa zawodników
Godz. 10 – Start Dwernik Kamień Trail
Godz. 14 – Zamknięcie mety Dwernik Kamień Trail
Godz. 14.15 – Dekoracja zawodników oraz wręczenie nagród
Godz. 15 – Zakończenie Dwernik Kamień Trail

Więcej informacji, w tym formularz rejestracyjny, dostępnych jest tutaj: http://kamiendwernik.com/

Zobacz też: Video mapping na drzewie już w najbliższy weekend w Rzeszowie: Szykuje się wspaniałe widowisko

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kot w butach - konkurs w Radiu ESKA z Olą Kot i New Balance

Kot w butach - konkurs w Radiu ESKA z Olą Kot i New Balance

Wygraj buty New Balaodgance w konkursie z Olą Kot w Radiu ESKA. Dowiedz się jak to zrobić. Słuchaj Radia ESKA, rozwiąż zagadkę Oli Kot i zgarnij buty New Balance.

1 godz. 28 min.
SMS Wichura - jaki numer sms pomocy Caritas dla poszkodowanych?

SMS Wichura - jaki numer sms pomocy Caritas dla poszkodowanych?

Jaki jest numer pomocy dla ofiar wichury jaki ogłosiły Caritas Polska i TVP? Jeżeli byliście widzami koncertu charytatywnego Gwiazdy Letniego Nieba 19.08.2017 na pewno znacie już ten numer, ale jeżeli chcecie wiedzieć, pod jaki numer wysłać sms, żeby pomóc ofiarom wichury w Polsce - sprawdźcie szczegóły poniżej.

20 sierpnia 2017, 21:03
Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?

Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?

Sopot Festival 2017 - kabarety trzeciego, ostatniego dnia imprezy nie będą pokazywane przez TVN. Gdzie więc oglądać kabarety Top of the top 20.08 online i w TV?

20 sierpnia 2017, 19:25
Uniwersjada 2017: transmisja TV i ONLINE. Gdzie oglądać?

Uniwersjada 2017: transmisja TV i ONLINE. Gdzie oglądać?

Uniwersjada letnia 2017 odbędzie się w dniach 19-30 sierpnia w stolicy Tajwanu Tajpej. Gdzie oglądać w TV i ONLINE polskich reprezentantów? Będzie transmisja z tego wydarzenia? Sprawdzamy na ESKA.pl.

20 sierpnia 2017, 19:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy