GKSŻ na Hetmańskiej. Dlaczego odwołano ostatni mecz?

Zdjęcie z artykułu: GKSŻ na Hetmańskiej. Dlaczego odwołano ostatni mecz? GKSŻ przyjrzy się odwołaniu meczu z Gdańskiem; Speedway Stal Rzeszów, Mariusz Sądy
Ilustracja do artykułu GKSŻ na Hetmańskiej. Dlaczego odwołano ostatni mecz?

Główna Komisja Sportu Żużlowego przyjrzy się kulisom odwołania niedzielnego meczu między Stalą Rzeszów, a Wybrzeżem Gdańsk. Po ponad godzinnym zamieszaniu i ku wściekłości kibiców mecz odwołano.   

Stało się tak na prośbę samych żużlowców – jeden z Gdańszczan zaliczył upadek, a według zawodników tor był zbyt mokry po ostatnich opadach deszczu. Innego zdania byli sędziowie, ale ostatecznie ulegli presji żużlowców. 
W czasie kilkudziesięciuminutowej kłótni tor był wielokrotnie równany i osuszany przez pojawiające się słońce. Według złośliwych, to standardowa praktyka dla zawodników Wybrzeża Gdańsk, którzy wolą jeżdzić tylko po idealnie przygotowanej nawierzchni. Mimo wszystko, upadek na treningach jest dostatecznym powodem by optować za odwołaniem spotkania. Sprawą zainteresowała się Główna Komisja Sportu Żużlowego, która wszczęła dochodzenie w sprawie odwołania spotkania. Jej wyniki poznamy najprawdopodobniej za kilka dni.

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza część z serii książek o Harrym Potterze ma już 20 lat! Z okazji okrągłej rocznicy Kamienia Filozoficznego mamy dla was 20 magicznych faktów, o których mogliście nie mieć pojęcia.

26 czerwca 2017, 20:25
Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

'Najcieplejsze państwa w Europie' i 'Coś miejscowego' - to zadania, z którymi musieli się zmierzyć w finale uczestnicy jednego z odcinków Familiady. 

26 czerwca 2017, 16:58
Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode, jeden z najbardziej wpływowych zespołów muzyki nowoczesnej zimą wróci do Polski na trzy klubowe koncerty. Sprawdź, gdzie i po ile kupić bilety na to wydarzenie.

26 czerwca 2017, 15:57
 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!

26 czerwca 2017, 15:39
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy