GKSŻ na Hetmańskiej. Dlaczego odwołano ostatni mecz?

Zdjęcie z artykułu: GKSŻ na Hetmańskiej. Dlaczego odwołano ostatni mecz? GKSŻ przyjrzy się odwołaniu meczu z Gdańskiem; Speedway Stal Rzeszów, Mariusz Sądy
Ilustracja do artykułu GKSŻ na Hetmańskiej. Dlaczego odwołano ostatni mecz?

Główna Komisja Sportu Żużlowego przyjrzy się kulisom odwołania niedzielnego meczu między Stalą Rzeszów, a Wybrzeżem Gdańsk. Po ponad godzinnym zamieszaniu i ku wściekłości kibiców mecz odwołano.   

Stało się tak na prośbę samych żużlowców – jeden z Gdańszczan zaliczył upadek, a według zawodników tor był zbyt mokry po ostatnich opadach deszczu. Innego zdania byli sędziowie, ale ostatecznie ulegli presji żużlowców. 
W czasie kilkudziesięciuminutowej kłótni tor był wielokrotnie równany i osuszany przez pojawiające się słońce. Według złośliwych, to standardowa praktyka dla zawodników Wybrzeża Gdańsk, którzy wolą jeżdzić tylko po idealnie przygotowanej nawierzchni. Mimo wszystko, upadek na treningach jest dostatecznym powodem by optować za odwołaniem spotkania. Sprawą zainteresowała się Główna Komisja Sportu Żużlowego, która wszczęła dochodzenie w sprawie odwołania spotkania. Jej wyniki poznamy najprawdopodobniej za kilka dni.

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze. Najmłodsze ma 8 lat

Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze. Najmłodsze ma 8 lat

Rodzice szaleńczo poszukują swoich dzieci, które nadal nie wróciły z koncertu Ariany Grande w Manchesterze, podczas którego doszło do zamachu, w którym zginęły 22 osoby.

4 godz. 28 min.
Piotr Gąsowski o Wodeckim: 'Jestem jedną z sierot po Tobie…'

Piotr Gąsowski o Wodeckim: 'Jestem jedną z sierot po Tobie…'

Zbigniew Wodecki nie żyje - ta smutna informacja trafiła do polskich mediów w poniedziałek, 22 maja. Artystę bardzo przejmującym wpisem pożegnał Piotr Gąsowski. Zobaczcie, co napisał...

6 godz. 2 min.
Ariana Grande w Polsce 2017: co zrobić z biletami na koncert?

Ariana Grande w Polsce 2017: co zrobić z biletami na koncert?

Co trzeba będzie zrobić, aby otrzymać zwrot pieniędzy za bilet zakupiony na odwołany lub przełożony koncert Ariany Grande? Sprawdzamy już teraz - na ESKA.pl.

6 godz. 3 min.
Kuba Wojewódzki 23.05: goście to...

Kuba Wojewódzki 23.05: goście to...

Kuba Wojewódzki 23.05: kto będzie gościem w ostatnim odcinku tego sezonu? Tego dowiemy się dopiero we wtorkowy wieczór.

6 godz. 4 min.

Pokaz driftu, targi, jazda gokardami. 28 i 28 maja w Jesionce. Zapraszamy!!Akcja partnerska

"jak za dobrych czasów". Poznaj pomysły na Dzień dziecka. CH Nowy Świat zaprasza!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy