GKSŻ na Hetmańskiej. Dlaczego odwołano ostatni mecz?

Zdjęcie z artykułu: GKSŻ na Hetmańskiej. Dlaczego odwołano ostatni mecz? GKSŻ przyjrzy się odwołaniu meczu z Gdańskiem; Speedway Stal Rzeszów, Mariusz Sądy
Ilustracja do artykułu GKSŻ na Hetmańskiej. Dlaczego odwołano ostatni mecz?

Główna Komisja Sportu Żużlowego przyjrzy się kulisom odwołania niedzielnego meczu między Stalą Rzeszów, a Wybrzeżem Gdańsk. Po ponad godzinnym zamieszaniu i ku wściekłości kibiców mecz odwołano.   

Stało się tak na prośbę samych żużlowców – jeden z Gdańszczan zaliczył upadek, a według zawodników tor był zbyt mokry po ostatnich opadach deszczu. Innego zdania byli sędziowie, ale ostatecznie ulegli presji żużlowców. 
W czasie kilkudziesięciuminutowej kłótni tor był wielokrotnie równany i osuszany przez pojawiające się słońce. Według złośliwych, to standardowa praktyka dla zawodników Wybrzeża Gdańsk, którzy wolą jeżdzić tylko po idealnie przygotowanej nawierzchni. Mimo wszystko, upadek na treningach jest dostatecznym powodem by optować za odwołaniem spotkania. Sprawą zainteresowała się Główna Komisja Sportu Żużlowego, która wszczęła dochodzenie w sprawie odwołania spotkania. Jej wyniki poznamy najprawdopodobniej za kilka dni.

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kot w butach - konkurs w Radiu ESKA z Olą Kot i New Balance

Kot w butach - konkurs w Radiu ESKA z Olą Kot i New Balance

Wygraj buty New Balaodgance w konkursie z Olą Kot w Radiu ESKA. Dowiedz się jak to zrobić. Słuchaj Radia ESKA, rozwiąż zagadkę Oli Kot i zgarnij buty New Balance.

1 godz. 37 min.
SMS Wichura - jaki numer sms pomocy Caritas dla poszkodowanych?

SMS Wichura - jaki numer sms pomocy Caritas dla poszkodowanych?

Jaki jest numer pomocy dla ofiar wichury jaki ogłosiły Caritas Polska i TVP? Jeżeli byliście widzami koncertu charytatywnego Gwiazdy Letniego Nieba 19.08.2017 na pewno znacie już ten numer, ale jeżeli chcecie wiedzieć, pod jaki numer wysłać sms, żeby pomóc ofiarom wichury w Polsce - sprawdźcie szczegóły poniżej.

20 sierpnia 2017, 21:03
Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?

Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?

Sopot Festival 2017 - kabarety trzeciego, ostatniego dnia imprezy nie będą pokazywane przez TVN. Gdzie więc oglądać kabarety Top of the top 20.08 online i w TV?

20 sierpnia 2017, 19:25
Uniwersjada 2017: transmisja TV i ONLINE. Gdzie oglądać?

Uniwersjada 2017: transmisja TV i ONLINE. Gdzie oglądać?

Uniwersjada letnia 2017 odbędzie się w dniach 19-30 sierpnia w stolicy Tajwanu Tajpej. Gdzie oglądać w TV i ONLINE polskich reprezentantów? Będzie transmisja z tego wydarzenia? Sprawdzamy na ESKA.pl.

20 sierpnia 2017, 19:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy