Andrzej Kowal odchodzi z Asseco Resovii?!

Zdjęcie z artykułu: Andrzej Kowal odchodzi z Asseco Resovii?! Andzrej Kowal odchodzi?; Wikipedia/Zorro2212
Ilustracja do artykułu Andrzej Kowal odchodzi z Asseco Resovii?!

Kontrakt jest ważny jeszcze rok, ale wiele wskazuje na to, że zmiany odbędą się wcześniej. Na piątek zaplanowano konferencję prasową.  

Czyżby Andrzej Kowal miał znacznie szybciej pożegnać się z drużyną? W kuluarach aż huczy od plotek.

W niedzielę Resoviaków czeka ostatnie spotkanie w sezonie. Stawką jest medal w kolorze brązu. Będzie to ostatni mecz w barwach rzeszowskiego klubu dla kilku zawodników - kontuzjowanego Damiana Wojtaszka, Gavina Schmitta, Thomasa Jaeschke’ego, Frederica Wintersa i Piotra Nowakowskiego. Mówi się też, że także dla Kowala.

Na piątek zaplanowano konferencję prasową. Niewykluczone zatem, że te informacje zostaną oficjalnie przedstawione.

Dodajmy, że Resovia miała ostatnio pod górkę. Drużyna pożegnała się z marzeniami o finale PlusLigi, we wtorek zaś przegrała 1:3 z Jastrzębskim Węglem w pierwszym meczu o trzecie miejsce:

- Jest za wcześnie, żeby teraz analizować cały sezon. Na to przyjdzie jeszcze czas po rozgrywkach. Dla mnie wygranie w takich okolicznościach brązu jest jak walka w finale. Wiem, że wiele osób będzie rozczarowanych, natomiast my musimy zrobić wszystko, żeby ten medal dla Rzeszowa zdobyć - tak trener skwitował porażkę w rozmowie z Przeglądem Sportowym.

Zobacz też: Zimowa pogoda na Podkarpaciu: Nocą silny mróz

 

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Moja Walka: Mamed Khalidov, to historia sportowca i mistrza KSW w reżyserii Sylwestra Latkowskiego. Sprawdź, gdzie obejrzeć film ONLINE w Internecie za darmo.

25 czerwca 2017, 21:36
Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Oddycham - nowa piosenka Julii Wieniawy ma już teledysk! Co przedstawia? Przekonajcie się już teraz - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 19:40
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy