Andrzej Kowal odchodzi z Asseco Resovii?!

Zdjęcie z artykułu: Andrzej Kowal odchodzi z Asseco Resovii?! Andzrej Kowal odchodzi?; Wikipedia/Zorro2212
Ilustracja do artykułu Andrzej Kowal odchodzi z Asseco Resovii?!

Kontrakt jest ważny jeszcze rok, ale wiele wskazuje na to, że zmiany odbędą się wcześniej. Na piątek zaplanowano konferencję prasową.  

Czyżby Andrzej Kowal miał znacznie szybciej pożegnać się z drużyną? W kuluarach aż huczy od plotek.

W niedzielę Resoviaków czeka ostatnie spotkanie w sezonie. Stawką jest medal w kolorze brązu. Będzie to ostatni mecz w barwach rzeszowskiego klubu dla kilku zawodników - kontuzjowanego Damiana Wojtaszka, Gavina Schmitta, Thomasa Jaeschke’ego, Frederica Wintersa i Piotra Nowakowskiego. Mówi się też, że także dla Kowala.

Na piątek zaplanowano konferencję prasową. Niewykluczone zatem, że te informacje zostaną oficjalnie przedstawione.

Dodajmy, że Resovia miała ostatnio pod górkę. Drużyna pożegnała się z marzeniami o finale PlusLigi, we wtorek zaś przegrała 1:3 z Jastrzębskim Węglem w pierwszym meczu o trzecie miejsce:

- Jest za wcześnie, żeby teraz analizować cały sezon. Na to przyjdzie jeszcze czas po rozgrywkach. Dla mnie wygranie w takich okolicznościach brązu jest jak walka w finale. Wiem, że wiele osób będzie rozczarowanych, natomiast my musimy zrobić wszystko, żeby ten medal dla Rzeszowa zdobyć - tak trener skwitował porażkę w rozmowie z Przeglądem Sportowym.

Zobacz też: Zimowa pogoda na Podkarpaciu: Nocą silny mróz

 

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy