14 sierpnia rozpoczyna się rezerwacja karnetów na mecze Asseco Resovii [CENY, ZASADY]

Zdjęcie z artykułu: 14 sierpnia rozpoczyna się rezerwacja karnetów na mecze Asseco Resovii [CENY, ZASADY] Sprzedaż będzie prowadzona dwuetapowo; Asseco Resovia
Ilustracja do artykułu 14 sierpnia rozpoczyna się rezerwacja karnetów na mecze Asseco Resovii [CENY, ZASADY]

Pierwszeństwo mają osoby, które posiadały karnet w ubiegłym roku. Karnet będzie dodatkowo obowiązywał na mecz pokazowy przed sezonem i pierwszy mecz w ramach rozgrywek Pucharu CEV.

Pierwszy mecz nowego sezonu siatkarskiej PlusLigi zaplanowano na 30 września. Od 14 sierpnia będzie można kupować karnety. Pierwszeństwo mają kibice, którzy posiadali karnety na sezon 2016/2017. Pierwszy etap sprzedaży będzie trwał dwa tygodnie. Drugi etap rozpocznie się 10 września. 

W sprzedaży będą następujące sektory w hali Podpromie:

• Sektory A1, B1, C1, D1, H2, K2 - 550 PLN / 600 PLN
• Sektory A2, A3, B2, B3, C2, C3, D2, D3, G1, H1, H3, K1, K3, J1, L1, I1 - 500 PLN / 550 PLN
• Sektory A4, B4, C4, D4, G2, I2, J2, J3, L2, G3, I3, L3 - 450 PLN / 500 PLN
• Sektor F1 – 150 PLN / 200 PLN (sektor przeznaczony dla zasłużonych działaczy posiadających legitymację „Zasłużony Działacz Kultury Fizycznej” lub "Za Zasługi Dla Sportu")

Kibice którzy posiadają karnety w sektorze B4, swoje karnety będą mogli zarezerwować i wykupić poprzez kontakt z Klubem Kibica, tj. Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Siatkowej "Resovia". Kontakt w sprawie karnetów będzie możliwy pod adresem mailowym ssps@resovia.rzeszow.pl. Sektory po stronie północnej i południowej będą przeznaczone do sprzedaży biletowej oraz dla grup zorganizowanych.

Karnet na sezon 2017/2018 będzie obowiązywał na wszystkie mecze PlusLigi i Pucharu Polski, organizowane przez Asseco Resovię w hali Podpromie.
Posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo oraz specjalny rabat na zakup biletów na rozgrywki Pucharu CEV.

Zobacz też: Rzeszów: Mężczyzna chciał przygarnąć małe kotki jako pokarm dla węża. Schronisko Kundelek ostrzega!

 
Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy