Syreny i świecące bakterie w Rzeszowie: Szykuje się wyjątkowy performance [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Syreny i świecące bakterie w Rzeszowie: Szykuje się wyjątkowy performance [AUDIO] widowiskowy projekt już niebawem w Rzeszowie; Pixabay/koolwallpaper
Ilustracja do artykułu Syreny i świecące bakterie w Rzeszowie: Szykuje się wyjątkowy performance [AUDIO]

Projekt wystartuje 22 czerwca. Będą podwodny świat, teatr, muzyka, taniec i nauka.

Już niebawem w Rzeszowie rusza niezwykły projekt performatywny "Syreny". Będzie to multidyscyplinarna akcja łącząca między innymi podwodny świat,  muzykę, taniec, naukę i teatr. Organizatorzy wykorzystają specjalne, fluorescencyjne bakterie, które wyhodowano w ramach współpracy z Politechniką Rzeszowską. O szczegółach z Malwina Kajetańczyk, kuratorką projektu, rozmawiał reporter radiowej ESKI, Artur Gaweł:

Projekt "Syreny" wystartuje 22 czerwca w Galerii RZ o godzinie 21.30. Przez kolejne dwa dni będzie można oglądać poperformatywną wystawę. Akcja jest organizowana w ramach Wschodu Kultury.

Zobacz też: Nici z The Best Trip 2017: Adrian Beściak musiał być operowany

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kot w butach - konkurs w Radiu ESKA z Olą Kot i New Balance

Kot w butach - konkurs w Radiu ESKA z Olą Kot i New Balance

Wygraj buty New Balaodgance w konkursie z Olą Kot w Radiu ESKA. Dowiedz się jak to zrobić. Słuchaj Radia ESKA, rozwiąż zagadkę Oli Kot i zgarnij buty New Balance.

1 godz. 31 min.
SMS Wichura - jaki numer sms pomocy Caritas dla poszkodowanych?

SMS Wichura - jaki numer sms pomocy Caritas dla poszkodowanych?

Jaki jest numer pomocy dla ofiar wichury jaki ogłosiły Caritas Polska i TVP? Jeżeli byliście widzami koncertu charytatywnego Gwiazdy Letniego Nieba 19.08.2017 na pewno znacie już ten numer, ale jeżeli chcecie wiedzieć, pod jaki numer wysłać sms, żeby pomóc ofiarom wichury w Polsce - sprawdźcie szczegóły poniżej.

20 sierpnia 2017, 21:03
Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?

Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?

Sopot Festival 2017 - kabarety trzeciego, ostatniego dnia imprezy nie będą pokazywane przez TVN. Gdzie więc oglądać kabarety Top of the top 20.08 online i w TV?

20 sierpnia 2017, 19:25
Uniwersjada 2017: transmisja TV i ONLINE. Gdzie oglądać?

Uniwersjada 2017: transmisja TV i ONLINE. Gdzie oglądać?

Uniwersjada letnia 2017 odbędzie się w dniach 19-30 sierpnia w stolicy Tajwanu Tajpej. Gdzie oglądać w TV i ONLINE polskich reprezentantów? Będzie transmisja z tego wydarzenia? Sprawdzamy na ESKA.pl.

20 sierpnia 2017, 19:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy