Studencie, szukasz stancji w Rzeszowie? Trwa akcja „Pokój dla Żaka” [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Studencie, szukasz stancji w Rzeszowie? Trwa akcja „Pokój dla Żaka” [AUDIO] Akcja potrwa do końca września; Pixabay/Wokandapix
Ilustracja do artykułu Studencie, szukasz stancji w Rzeszowie? Trwa akcja „Pokój dla Żaka” [AUDIO]

Zamieszczanie ofert i korzystanie z bazy jest bezpłatne. Sprawdź szczegóły.  

Jesteś studentem i szukasz stancji? Jeśli tak, to skorzystaj z oferty Politechniki Rzeszowskiej. Na uczelni trwa jeszcze akcja "Pokój dla Żaka", mająca pomóc uczniom w znalezieniu lokum na czas nauki. Zamieszczanie ofert w bazie jest bezpłatne. O szczegóły Artur Gaweł z ESKI pytał Kacpra Moczarnego, jeden z koordynatorów akcji:

Akcja "Pokój dla Żaka" potrwa do końca września. Ogłoszenie można złożyć w Domu Studenckim "Promień" przy ul. Akademickiej.

Zobacz też: Dlaczego mieszkańcy Zalesia nie chcą wieżowców na Spacerowej? Straciliby wszyscy mieszkańcy miasta?

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy