Rzeszów większy niż znane europejskie miasta! Sprawdź, które z nich nie mogą się mierzyć ze stolicą Podkarpacia [GALERIA]

Rzeszów 10 Te europejskie miasta są mniejsze od Rzeszowa [GALERIA]
Rzeszów jest większy niż wiele europeskich stolic / Rzeszów: Daniel.zolopa/cc/wikipedia.org
Ilustracja do artykułu: Rzeszów większy niż znane europejskie miasta! Sprawdź, które z nich nie mogą się mierzyć ze stolicą Podkarpacia [GALERIA]

Czy wiecie, że wiele europejskich miast uznawanych za centrum kultury, sztuki czy mody w rzeczywistości zajmuje niewielką powierzchnię? Wśród nich jest wiele europejskich stolic. Zobaczcie, które znane miasta są mniejsze niż Rzeszów.

Rzeszów zajmuje powierzchnię 120,4 km2. W porównaniu z największymi miastami w Polsce to niewiele. Okazuje się jednak, że na tle europejskich miast, Rzeszów wypada jak prawdziwa metropolia. Na liście znalazło się również wiele stolic. Które miasta Europy przy Rzeszowie wypadają jak małe miasteczka?

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

Czytaj także: Gołębie dają się mieszkańcom Rzeszowa we znaki: Zobacz 11 sposobów na odstraszenie ptaków [POMYSŁY]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy