Rzeszów większy niż znane europejskie miasta! Sprawdź, które z nich nie mogą się mierzyć ze stolicą Podkarpacia [GALERIA]

Rzeszów 10 Te europejskie miasta są mniejsze od Rzeszowa [GALERIA]
Rzeszów jest większy niż wiele europeskich stolic / Rzeszów: Daniel.zolopa/cc/wikipedia.org
Ilustracja do artykułu: Rzeszów większy niż znane europejskie miasta! Sprawdź, które z nich nie mogą się mierzyć ze stolicą Podkarpacia [GALERIA]

Czy wiecie, że wiele europejskich miast uznawanych za centrum kultury, sztuki czy mody w rzeczywistości zajmuje niewielką powierzchnię? Wśród nich jest wiele europejskich stolic. Zobaczcie, które znane miasta są mniejsze niż Rzeszów.

Rzeszów zajmuje powierzchnię 120,4 km2. W porównaniu z największymi miastami w Polsce to niewiele. Okazuje się jednak, że na tle europejskich miast, Rzeszów wypada jak prawdziwa metropolia. Na liście znalazło się również wiele stolic. Które miasta Europy przy Rzeszowie wypadają jak małe miasteczka?

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

Czytaj także: Gołębie dają się mieszkańcom Rzeszowa we znaki: Zobacz 11 sposobów na odstraszenie ptaków [POMYSŁY]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Adele kończy z koncertami? 'Oklaski wzbudzają we mnie strach'

Adele kończy z koncertami? 'Oklaski wzbudzają we mnie strach'

Adele już nigdy nie ruszy w trasę koncertową? Pewne wyznanie artystki wywołało wśród fanów przerażenie!

42 min
ALMA wystąpi w Warszawie: data, miejsce, bilety

ALMA wystąpi w Warszawie: data, miejsce, bilety

ALMA - Finka z charakterystycznymi, neonowo – zielonymi włosami, bezkompromisowym nastawieniem i głosem, który mógłby burzyć ściany wystąpi w Warszawie. Sprawdź szczegóły dotyczące koncertu.

1 godz. 39 min.
Snapchat: filtr z piosenką Lany Del Rey

Snapchat: filtr z piosenką Lany Del Rey

Snapchat przygotował niespodziankę dla wszystkich fanów Lany Del Rey. W popularnej aplikacji pojawił się filtr z nową piosenką gwiazdy!

1 godz. 52 min.
Szybcy i wściekli 8 - muzyka. Piosenki z filmu na jednej płycie!

Szybcy i wściekli 8 - muzyka. Piosenki z filmu na jednej płycie!

Szybcy i wściekli 8 to szybkie samochody, piękne kobiety i oczywiście znakomita muzyka! Jakie piosenki są w Szybkich i wściekłych 8? Szczegóły ścieżki dźwiękowej poznacie na ESKA.pl

2 godz. 43 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy