Masz dość plastikowych reklamówek? Poznaj ECOMonster z Podkarpacia i wesprzyj rewelacyjny projekt

Zdjęcie z artykułu: Masz dość plastikowych reklamówek? Poznaj ECOMonster z Podkarpacia i wesprzyj rewelacyjny projekt Chcą wprowadzić do sklepów ekologiczne torby; ECOMonster
Ilustracja do artykułu Masz dość plastikowych reklamówek? Poznaj ECOMonster z Podkarpacia i wesprzyj rewelacyjny projekt

Co powiesz na torby, które są ładne i w dodatku ekologiczne? Ten start-up ma ogromne szanse na powodzenie.  

Plany mają bardzo ambitne:

- Na początku chcielibyśmy trafić do sklepów spożywczych w 5 największych miastach Polski, następnie chcielibyśmy, żeby nasze torby dostępne były w całej Polsce, Europie, świecie - mówi Bartłomiej Iwański, pomysłodawca ECOmonster. 

Mowa o ekologicznych torbach z recyklingu, które mogą zastąpić brzydke i szkodliwe dla środowiska plastikowe reklamówki. Torby z ECOMonster nie tylko ratują naszą faunę i florę, ale do tego są po prostu ładne - znajdują się na nich nietuzinkowe grafiki, które mogą nawet pełnić rolę kolekcjonerską.

Pomysł rodem z Podkarpacia jest świetny, teraz trzeba zebrać odpowiednie fundusze i zadbać o rozpoznawalność toreb. Czy plan się powiedzie? Wiele zależy od zbiórki na platformie polakpotrafi.pl. 

Chcesz wesprzeć ECOMonster i poznać więcej szczegółów? Zajrzyj tutaj: https://polakpotrafi.pl/projekt/ekologiczna-walka

Zobacz też: Podkarpacie: Uwaga na oszustów! Sprzedawał samochód po atrakcyjnej cenie. Naciągnął 20 osób

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy