Zaginęła 29-latka. Policja poszukuje Eweliny Bachórz, która wyjechała do Holandii

Zdjęcie z artykułu: Zaginęła 29-latka. Policja poszukuje Eweliny Bachórz, która wyjechała do Holandii Zaginęła 29-latka. Policja poszukuje Eweliny Bachórz, która wyjechała do Holandii; fot. KWP Rzeszów - podkarpacka.policja.gov.pl
Ilustracja do artykułu Zaginęła 29-latka. Policja poszukuje Eweliny Bachórz, która wyjechała do Holandii

Jak informuje policja, pochodząca z Bratkowic zaginiona 29-latka trzy lata temu wyjechała do Holandii, a z rodziną ostatni raz kontaktowała się w maju tego roku.

Policja podaje rysopis zaginionej Ewelin Bachórz: wzrost około 170 cm, waga 65 kg, szczupła budowa ciała, włosy ciemne do ramion, oczy zielone, twarz pociągła, nos prosty uszy normalne. Nie ma danych odnośnie jej ubioru. 

- Wszystkie osoby, które mogą mieć informacje o miejscu przebywania zaginionej prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Komisariatu Policji w Głogowie Małopolski, ul. Witosa 10a, tel. 17 858 3374 lub z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 13, tel. (17) 858 3310 lub 997 - apeluje KWP w Rzeszowie.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy