Z ostatniej chwili! Z Wisłoka wyłowiono ciało zaginionej 18-latki

Zdjęcie z artykułu: Z ostatniej chwili! Z Wisłoka wyłowiono ciało zaginionej 18-latki Nastolatka zaginęła na początku maja; Pixabay/Fotari70DX
Ilustracja do artykułu Z ostatniej chwili! Z Wisłoka wyłowiono ciało zaginionej 18-latki

Nastolatka zaginęła 5 maja. Ciało znaleziono w okolicach Mostu Karpackiego.

Poszukiwania 18-latki trwały kilka dni. Zaginiona wyszła z domu 5 maja i od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Poszukiwania prowadzono z wykorzystaniem psów, wreszcie zaczęto sprawdzać Wisłok:

- Policjanci i strażacy od kilku dni poszukiwali zaginionej w rejonie Wisłoka, ponieważ kamery miejskiego monitoringu uchwyciły ją w rejonie stadionu miejskiego, jak szła w stronę zapory - informuje KMP w Rzeszowie.

Dziś rano w okolicach Mostu Karpackiego wyłowiono ciało nastolatki. Służby pracują na miejscu. Przyczyny śmierci wyjaśni sekcja zwłok. 

Zobacz też: 24 maja ratownicy medyczni z Podkarpacia będą protestować [AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza część z serii książek o Harrym Potterze ma już 20 lat! Z okazji okrągłej rocznicy Kamienia Filozoficznego mamy dla was 20 magicznych faktów, o których mogliście nie mieć pojęcia.

26 czerwca 2017, 20:25
Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

'Najcieplejsze państwa w Europie' i 'Coś miejscowego' - to zadania, z którymi musieli się zmierzyć w finale uczestnicy jednego z odcinków Familiady. 

26 czerwca 2017, 16:58
Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode, jeden z najbardziej wpływowych zespołów muzyki nowoczesnej zimą wróci do Polski na trzy klubowe koncerty. Sprawdź, gdzie i po ile kupić bilety na to wydarzenie.

26 czerwca 2017, 15:57
 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!

26 czerwca 2017, 15:39
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy