Wypadek na Podkarpaciu: 9-latek śmiertelnie potrącony przez samochód

Zdjęcie z artykułu: Wypadek na Podkarpaciu: 9-latek śmiertelnie potrącony przez samochód Wypadek na Podkarpaciu: 9-latek śmiertelnie potrącony przez samochód; fot. ESKA INFO
Ilustracja do artykułu Wypadek na Podkarpaciu: 9-latek śmiertelnie potrącony przez samochód

Do tragicznego zdarzenia doszło przed godz. 13.00 w miejscowości Gniewczyna Łańcucka w powiecie przeworskim. 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 22-letni kierowca daewoo tico potrącił chłopca – informuje podkarpacka policja. Obrażenia 9-latka były poważne. Chłopiec zmarł. Policja ustala teraz okoliczności wypadku dodają,cze 22-letni kierowca był trzeźwy.

- Droga wojewódzka nr 835 relacji Przeworsk - Biłgoraj jest całkowicie zablokowana. Objazd dla samochodów ciężarowych wyznaczono przez Gorliczynę - Przeworsk - Jarosław. Samochody osobowe kierowane są na objazdy lokalnymi drogami - informuje policja.


Wyświetl większą mapę

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kot w butach - konkurs w Radiu ESKA z Olą Kot i New Balance

Kot w butach - konkurs w Radiu ESKA z Olą Kot i New Balance

Wygraj buty New Balaodgance w konkursie z Olą Kot w Radiu ESKA. Dowiedz się jak to zrobić. Słuchaj Radia ESKA, rozwiąż zagadkę Oli Kot i zgarnij buty New Balance.

1 godz. 32 min.
SMS Wichura - jaki numer sms pomocy Caritas dla poszkodowanych?

SMS Wichura - jaki numer sms pomocy Caritas dla poszkodowanych?

Jaki jest numer pomocy dla ofiar wichury jaki ogłosiły Caritas Polska i TVP? Jeżeli byliście widzami koncertu charytatywnego Gwiazdy Letniego Nieba 19.08.2017 na pewno znacie już ten numer, ale jeżeli chcecie wiedzieć, pod jaki numer wysłać sms, żeby pomóc ofiarom wichury w Polsce - sprawdźcie szczegóły poniżej.

20 sierpnia 2017, 21:03
Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?

Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?

Sopot Festival 2017 - kabarety trzeciego, ostatniego dnia imprezy nie będą pokazywane przez TVN. Gdzie więc oglądać kabarety Top of the top 20.08 online i w TV?

20 sierpnia 2017, 19:25
Uniwersjada 2017: transmisja TV i ONLINE. Gdzie oglądać?

Uniwersjada 2017: transmisja TV i ONLINE. Gdzie oglądać?

Uniwersjada letnia 2017 odbędzie się w dniach 19-30 sierpnia w stolicy Tajwanu Tajpej. Gdzie oglądać w TV i ONLINE polskich reprezentantów? Będzie transmisja z tego wydarzenia? Sprawdzamy na ESKA.pl.

20 sierpnia 2017, 19:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy