Video mapping na drzewie już w najbliższy weekend w Rzeszowie: Szykuje się wspaniałe widowisko

Zdjęcie z artykułu: Video mapping na drzewie już w najbliższy weekend w Rzeszowie: Szykuje się wspaniałe widowisko Kolejny mapping już w weekend; mat. prasowe
Ilustracja do artykułu Video mapping na drzewie już w najbliższy weekend w Rzeszowie: Szykuje się wspaniałe widowisko

O ubiegłorocznym mappingu było głośno także poza granicami Podkarpacia. Wydarzenie jest organizowane w ramach Wschodu Kultury.  

Rok temu widowisko zaprezentowano na pomniku Powstańców Czynu Rewolucyjnego, tym razem postawiono na bulwary. Już 24 czerwca  w Parku Kultury i Wypoczynku Bulwary w Rzeszowie o godzinie 22.00 wystartuje "Video mapping na drzewie":

- Pokaz inspirowany postacią Edwarda Janusza - miejskiego fotografa i dokumentalisty z przełomu XIX i XX wieku, symbolizuje rzeszowskie dziedzictwo kulturowe sięgające początków fotografii w Rzeszowie - wyjaśniają organizatorzy. 

Mapping będzie można obejrzeć też dzień później. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa "Sięgając do korzeni. Dziedzictwo fotograficzne". Organizatorami mappingu są Tymczasem w Rzeszowie i Estrada Rzeszowska. 

Zobacz zdjęcia z ubiegłorocznego mappingu w Rzeszowie:

Mapping pomnika w Rzeszowie 6 Mapping pomnika w Rzeszowie
Mapping pomnika w Rzeszowie / Rzeszów Smart City
Ilustracja do artykułu: Video mapping na drzewie już w najbliższy weekend w Rzeszowie: Szykuje się wspaniałe widowisko

Zobacz też: Policja z Podkarpacia ostrzega przed oszustami: Można zostać wciągniętym w "pranie brudnych pieniędzy"

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy