Ustrzyki Dolne: Niedźwiedź zaatakował 53-latka. Mężczyzna trafił do szpitala

Zdjęcie z artykułu: Ustrzyki Dolne: Niedźwiedź zaatakował 53-latka. Mężczyzna trafił do szpitala Mężczyzna trafił do szpitala; Pixabay/Pexels
Ilustracja do artykułu Ustrzyki Dolne: Niedźwiedź zaatakował 53-latka. Mężczyzna trafił do szpitala

Do zdarzenia doszło wczoraj rano. Poranionemu mężczyźnie udało się wrócić do samochodu. 

Wczoraj w miejscowości Jałowe obok Ustrzyk Dolnych niedźwiedź zaatakował mężczyznę. Policja otrzymała zgłoszenie około 9 rano.

53-latek wybrał się do lasu ze swoim szwagrem. Chciał pozbierać narzędzia pozostawione po wycince drzew. Nie zauważył, że podszedł za blisko gawry.

Rozwścieczony miś zaatakował. Prawdopodobnie odstraszyły go krzyki poszkodowanego. Ranny zdołał dojść do szwagra i wrócić do samochodu. Wrócił do domu, a następnie wezwał pogotowie. Śmigłowiec przetransportował go do szpitala w Sanoku. Poszkodowany ma pogryzione prawą dłoń, nogi, klatkę piersiową i brzuch. Jego stan jest stabilny.

Zobacz też: Próbował zabić rzeszowiankę, wcześniej zamordował ciężarną narzeczoną. Jest akt oskarżenia

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy