Tytuł doktora honoris causa Politechniki Rzeszowskiej dla Tadeusza Ferenca [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Tytuł doktora honoris causa Politechniki Rzeszowskiej dla Tadeusza Ferenca [AUDIO] Wyjątkowa chwila na Politechnice Rzeszowskiej; Artur Gaweł, ESKA
Ilustracja do artykułu Tytuł doktora honoris causa Politechniki Rzeszowskiej dla Tadeusza Ferenca [AUDIO]

Leszek Miller, Grzegorz Napieralski, Grzegorz Schetyna i mnóstwo innych znanych nazwisk. Nie obyło się bez pochwał. 

Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc otrzymał dziś tytuł doctora honoris causa Politechniki Rzeszowskiej. W uroczystościach uczestniczyli między innymi politycy: Leszek Miller, Grzegorz Napieralski, Grzegorz Schetyna, a także władze uczelni na czele z prof. Tadeuszem Markowskim, rektorem Politechniki Rzeszowskiej. Podczas spotkania chwalono Prezydenta za wsparcie dla rzeszowskich uczelni i rozwój miasta:

Mówił Gospodarz Rzeszowa Tadeusz Ferenc. Prezydent rządzi miastem od 2002 roku.

Na wydarzeniu byłe reporter radowej ESKI, Artur Gaweł. 

Zobacz też: Imprezowy weekend w Rzeszowie: Urodziny terminala, rekord w paleniu gumy, Rajd Rzeszowiak i więcej! [PRZEGLĄD]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy