Tragedia na porodówce w Brzozowie: Nie żyje 18-latka. Prokuratura zajmuje się sprawą

Zdjęcie z artykułu: Tragedia na porodówce w Brzozowie: Nie żyje 18-latka. Prokuratura zajmuje się sprawą Kobieta zmarła po porodzie; Pixabay/DigitalMarketingAgency
Ilustracja do artykułu Tragedia na porodówce w Brzozowie: Nie żyje 18-latka. Prokuratura zajmuje się sprawą

Do zdarzenia doszło 12 marca. Zawiadomienie złożyła rodzina nastolatki. 

W minioną niedzielę na porodówce w Szpitalu Specjalistycznym w Brzozowie doszło do tragedii - zmarła osiemnastolatka. 

Sprawą zajmuje się Prokuratura Okręgowa w Krośnie. Zawiadomienie złożyła rodzina kobiety. Wiadomo, że do zgonu doszło po porodzie. Młoda mama urodziła zdrową dziewczynkę. Prokuratura prowadzi postępowanie w sprawie, nie przeciwko:

- Zabezpieczono dokumentację medyczną w szpitalu i w przychodni, w której była prowadzona ciąża. Na jutro jest zaplanowana sekcja zwłok, która powinna wiele wyjaśnić. Po sekcji zapadnie decyzja, czy będą potrzebne dodatkowe badania laboratoryjne. Będą też przesłuchiwani świadkowie, ważna będzie także opinia biegłych - mówi nam prokurator Aurelia Skiba, naczelnik wydziału śledztw. 

Na tym etapie nie można zatem mówić o błędzie w sztuce lekarskiej.

Zobacz też: Podkarpacie: 69-latek podejrzany o postrzelenie psa. Już usłyszał zarzuty

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kot w butach - konkurs w Radiu ESKA z Olą Kot i New Balance

Kot w butach - konkurs w Radiu ESKA z Olą Kot i New Balance

Wygraj buty New Balaodgance w konkursie z Olą Kot w Radiu ESKA. Dowiedz się jak to zrobić. Słuchaj Radia ESKA, rozwiąż zagadkę Oli Kot i zgarnij buty New Balance.

1 godz. 42 min.
SMS Wichura - jaki numer sms pomocy Caritas dla poszkodowanych?

SMS Wichura - jaki numer sms pomocy Caritas dla poszkodowanych?

Jaki jest numer pomocy dla ofiar wichury jaki ogłosiły Caritas Polska i TVP? Jeżeli byliście widzami koncertu charytatywnego Gwiazdy Letniego Nieba 19.08.2017 na pewno znacie już ten numer, ale jeżeli chcecie wiedzieć, pod jaki numer wysłać sms, żeby pomóc ofiarom wichury w Polsce - sprawdźcie szczegóły poniżej.

20 sierpnia 2017, 21:03
Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?

Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?

Sopot Festival 2017 - kabarety trzeciego, ostatniego dnia imprezy nie będą pokazywane przez TVN. Gdzie więc oglądać kabarety Top of the top 20.08 online i w TV?

20 sierpnia 2017, 19:25
Uniwersjada 2017: transmisja TV i ONLINE. Gdzie oglądać?

Uniwersjada 2017: transmisja TV i ONLINE. Gdzie oglądać?

Uniwersjada letnia 2017 odbędzie się w dniach 19-30 sierpnia w stolicy Tajwanu Tajpej. Gdzie oglądać w TV i ONLINE polskich reprezentantów? Będzie transmisja z tego wydarzenia? Sprawdzamy na ESKA.pl.

20 sierpnia 2017, 19:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy