Samolot z chasydami podróżującymi do Leżajska musiał awaryjnie lądować w Holandii [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Samolot z chasydami podróżującymi do Leżajska musiał awaryjnie lądować w Holandii [WIDEO] Samolot musiał awaryjnie lądować; YouTube, screen
Ilustracja do artykułu Samolot z chasydami podróżującymi do Leżajska musiał awaryjnie lądować w Holandii [WIDEO]

W kabinie spadło ciśnienie. Podróżujący przeżyli chwile grozy. 

Chwile grozy przeżyli chasydzi podróżujący wczoraj do Rzeszowa boeingiem 767-300 linii Titan Airways. Samolot musiał awaryjnie lądować w Amsterdamie. 

Serwis avhelard.com informuje, że na pokładzie doszło do spadku ciśnienia, w efekcie pasażerowie musieli korzystać z masek tlenowych. Na miejscu zabezpieczono pomoc medyczną. 

Na kanale YouTube Airlive.net pojawiło się wideo z pokładu samolotu. Widać na nim chasydów, którzy nie przestają sie modlić. Po lądowaniu nie wszyscy zdecydowali się kontynuować podróż do Polski. 

Przypomnijmy, że w dniach 16 do 20 marca chasydzi odwiedzają grób cadyka Elimelecha w Leżajsku, by uczcić 230 rocznicę jego śmierci. Policjanci szacują, że odwiedzających może być nawet 7 tysięcy. 

Zobacz też: Weekend na Podkarpaciu: Silny wiatr wyrządził liczne szkody [PODSUMOWANIE, AUDIO]

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Adele kończy z koncertami? 'Oklaski wzbudzają we mnie strach'

Adele kończy z koncertami? 'Oklaski wzbudzają we mnie strach'

Adele już nigdy nie ruszy w trasę koncertową? Pewne wyznanie artystki wywołało wśród fanów przerażenie!

42 min
ALMA wystąpi w Warszawie: data, miejsce, bilety

ALMA wystąpi w Warszawie: data, miejsce, bilety

ALMA - Finka z charakterystycznymi, neonowo – zielonymi włosami, bezkompromisowym nastawieniem i głosem, który mógłby burzyć ściany wystąpi w Warszawie. Sprawdź szczegóły dotyczące koncertu.

1 godz. 39 min.
Snapchat: filtr z piosenką Lany Del Rey

Snapchat: filtr z piosenką Lany Del Rey

Snapchat przygotował niespodziankę dla wszystkich fanów Lany Del Rey. W popularnej aplikacji pojawił się filtr z nową piosenką gwiazdy!

1 godz. 52 min.
Szybcy i wściekli 8 - muzyka. Piosenki z filmu na jednej płycie!

Szybcy i wściekli 8 - muzyka. Piosenki z filmu na jednej płycie!

Szybcy i wściekli 8 to szybkie samochody, piękne kobiety i oczywiście znakomita muzyka! Jakie piosenki są w Szybkich i wściekłych 8? Szczegóły ścieżki dźwiękowej poznacie na ESKA.pl

2 godz. 43 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy