Samolot z chasydami podróżującymi do Leżajska musiał awaryjnie lądować w Holandii [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Samolot z chasydami podróżującymi do Leżajska musiał awaryjnie lądować w Holandii [WIDEO] Samolot musiał awaryjnie lądować; YouTube, screen
Ilustracja do artykułu Samolot z chasydami podróżującymi do Leżajska musiał awaryjnie lądować w Holandii [WIDEO]

W kabinie spadło ciśnienie. Podróżujący przeżyli chwile grozy. 

Chwile grozy przeżyli chasydzi podróżujący wczoraj do Rzeszowa boeingiem 767-300 linii Titan Airways. Samolot musiał awaryjnie lądować w Amsterdamie. 

Serwis avhelard.com informuje, że na pokładzie doszło do spadku ciśnienia, w efekcie pasażerowie musieli korzystać z masek tlenowych. Na miejscu zabezpieczono pomoc medyczną. 

Na kanale YouTube Airlive.net pojawiło się wideo z pokładu samolotu. Widać na nim chasydów, którzy nie przestają sie modlić. Po lądowaniu nie wszyscy zdecydowali się kontynuować podróż do Polski. 

Przypomnijmy, że w dniach 16 do 20 marca chasydzi odwiedzają grób cadyka Elimelecha w Leżajsku, by uczcić 230 rocznicę jego śmierci. Policjanci szacują, że odwiedzających może być nawet 7 tysięcy. 

Zobacz też: Weekend na Podkarpaciu: Silny wiatr wyrządził liczne szkody [PODSUMOWANIE, AUDIO]

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Moja Walka: Mamed Khalidov, to historia sportowca i mistrza KSW w reżyserii Sylwestra Latkowskiego. Sprawdź, gdzie obejrzeć film ONLINE w Internecie za darmo.

25 czerwca 2017, 21:36
Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Oddycham - nowa piosenka Julii Wieniawy ma już teledysk! Co przedstawia? Przekonajcie się już teraz - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 19:40
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy