Rzeszów: Kierowca tira jechał "wężykiem" ulicą Podkarpacką. Miał 2 promile

Zdjęcie z artykułu: Rzeszów: Kierowca tira jechał "wężykiem" ulicą Podkarpacką. Miał 2 promile Kierowca był pijany; Pixabay/Pascal_Treicher
Ilustracja do artykułu Rzeszów: Kierowca tira jechał "wężykiem" ulicą Podkarpacką. Miał 2 promile

Tej samej nocy konieczna była kolejna interwencja w związku z tym samym mężczyzną. Dziś zostanie doprowadzony na komendę.

Wczoraj wieczorem policjanci z Rzeszowa otrzymali zgłoszenie o tirze, który porusza się "wężykiem' po ulicy Podkarpackiej. Okazało się, że za kierownicą siedzi 37-letni mieszkaniec powiatu siedleckiego. Mężczyzna był pijany - badanie wykazało 2 promile alkoholu w organizmie. 

Prawo jazdy zatrzymano, a pojazd odholowano na parking. Na tym jednak sprawa się nie skończyła. 

Tej samej nocy 37-latek został zatrzymany w okolicach dworca PKS. Głośno wykrzykiwał przekleństwa. Ostatecznie trafił na izbę wytrzeźwień. Dziś złoży wyjaśnienia na komendzie. 

Zobacz też: Na Spacerowej w Rzeszowie będą wieżowce wysokie na 18 pięter? To marzenie prezydenta i pomysł jednego z deweloperów

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy