Rzeszów: 12 czerwca otwarcie terminalu cargo przy lotnisku

Zdjęcie z artykułu: Rzeszów: 12 czerwca otwarcie terminalu cargo przy lotnisku Terminal cargo wizualizacja fot. 2; mat. prasowe
Ilustracja do artykułu Rzeszów: 12 czerwca otwarcie terminalu cargo przy lotnisku

Waimea Cargo Terminal Rzeszów-Jasionka to nazwa nowego terminalu, którego otwarcie zaplanowano na poniedziałek 12 czerwca.

Uroczystości związanej z otwarciem Waimea Cargo Terminal Rzeszów-Jasionka rozpoczną się o godz. 12.00. Zaproszenie goście będą mogli m.in. zwiedzać terminal, którego budowała rozpoczęła się w ubiegłym roku. Obiekt o powierzchni 6800 mkw powstał na 2 ha działce znajdujące się na terenie przylegającym do rzeszowskiego portu lotniczego.

O inwestycji pisaliśmy wcześniej. - Zakres usług będzie obejmował pełną obsługę wszystkich rodzajów towarów, w tym przesyłek niebezpiecznych, wartościowych, przesyłek łatwopsujących się oraz o nietypowych gabarytach - mówił Andrzej Rosiński, prezes Waimea Holding. W budynku znalazły się chłodnie do produktów spożywczych, urządzenie rentgenowskie oraz pomieszczenia biurowe.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy