Rekrutacja do policji w Rzeszowie. Nabory w 2017 roku [TERMINY]

Zdjęcie z artykułu: Rekrutacja do policji w Rzeszowie. Nabory w 2017 roku [TERMINY] Rzeszów: Ślubowanie nowych policjantów; fot. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Ilustracja do artykułu Rekrutacja do policji w Rzeszowie. Nabory w 2017 roku [TERMINY]

Za nami jest już pierwszy, tegoroczny nabór do rzeszowskiej policji, ale nie ostatni. Sprawdźcie, jakie są kolejne terminy! 

Do służby w policji zaprasza komenda wojewódzka w Rzeszowie. Poniżej podane są daty tegorocznych, planowanych naborów oraz limity przyjęć (pierwszy nabór już się odbył - 22 lutego).

  • 23 maja - limit 52 osoby
  • 22 sierpnia - limit 42 osoby
  • 12 grudnia - limit 100 osób

Poszukiwani będą policjanci do pracy w jednostkach woj. podkarpackiego, w komendach miejskich w Krośnie, Przemyślu, Rzeszowie i Tarnobrzegu, komendach powiatowych w Brzozowie, Dębicy, Jarosławiu, Jaśle, Kolbuszowej, Lesku, Leżajsku, Lubaczowie, Łańcucie, Mielcu, Nisku, Przeworsku, Ropczycach, Stalowej Woli, Sanoku, Strzyżowie, Ustrzykach Dolnych oraz oddziale prewencji w Rzeszowie, a także w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Kto może zostać policjantem?

Trzeba posiadać obywatelstwo polskie oraz być niekaranym prawomocnymi wyrokami sądu za przestępstwa lub przestępstwa skarbowe. Trzeba również korzystać z pełni praw publicznych, a także posiadać co najmniej wykształcenie średnie. Liczy się także dobre zdrowie (zarówno fizyczne, jak i psychiczne). Dodatkowo - w przypadku mężczyzn - konieczny jest uregulowany status stosunku do służby wojskowej, czyli tzw. przeniesienie do rezerwy.

Informacje o tym gdzie składać aplikacje do pracy w policji znajdziecie tutaj.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Adele kończy z koncertami? 'Oklaski wzbudzają we mnie strach'

Adele kończy z koncertami? 'Oklaski wzbudzają we mnie strach'

Adele już nigdy nie ruszy w trasę koncertową? Pewne wyznanie artystki wywołało wśród fanów przerażenie!

33 min
ALMA wystąpi w Warszawie: data, miejsce, bilety

ALMA wystąpi w Warszawie: data, miejsce, bilety

ALMA - Finka z charakterystycznymi, neonowo – zielonymi włosami, bezkompromisowym nastawieniem i głosem, który mógłby burzyć ściany wystąpi w Warszawie. Sprawdź szczegóły dotyczące koncertu.

1 godz. 30 min.
Snapchat: filtr z piosenką Lany Del Rey

Snapchat: filtr z piosenką Lany Del Rey

Snapchat przygotował niespodziankę dla wszystkich fanów Lany Del Rey. W popularnej aplikacji pojawił się filtr z nową piosenką gwiazdy!

1 godz. 43 min.
Szybcy i wściekli 8 - muzyka. Piosenki z filmu na jednej płycie!

Szybcy i wściekli 8 - muzyka. Piosenki z filmu na jednej płycie!

Szybcy i wściekli 8 to szybkie samochody, piękne kobiety i oczywiście znakomita muzyka! Jakie piosenki są w Szybkich i wściekłych 8? Szczegóły ścieżki dźwiękowej poznacie na ESKA.pl

2 godz. 34 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy