Rekrutacja do policji w Rzeszowie. Nabory w 2017 roku [TERMINY]

Zdjęcie z artykułu: Rekrutacja do policji w Rzeszowie. Nabory w 2017 roku [TERMINY] Rzeszów: Ślubowanie nowych policjantów; fot. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Ilustracja do artykułu Rekrutacja do policji w Rzeszowie. Nabory w 2017 roku [TERMINY]

Za nami jest już pierwszy, tegoroczny nabór do rzeszowskiej policji, ale nie ostatni. Sprawdźcie, jakie są kolejne terminy! 

Do służby w policji zaprasza komenda wojewódzka w Rzeszowie. Poniżej podane są daty tegorocznych, planowanych naborów oraz limity przyjęć (pierwszy nabór już się odbył - 22 lutego).

  • 23 maja - limit 52 osoby
  • 22 sierpnia - limit 42 osoby
  • 12 grudnia - limit 100 osób

Poszukiwani będą policjanci do pracy w jednostkach woj. podkarpackiego, w komendach miejskich w Krośnie, Przemyślu, Rzeszowie i Tarnobrzegu, komendach powiatowych w Brzozowie, Dębicy, Jarosławiu, Jaśle, Kolbuszowej, Lesku, Leżajsku, Lubaczowie, Łańcucie, Mielcu, Nisku, Przeworsku, Ropczycach, Stalowej Woli, Sanoku, Strzyżowie, Ustrzykach Dolnych oraz oddziale prewencji w Rzeszowie, a także w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Kto może zostać policjantem?

Trzeba posiadać obywatelstwo polskie oraz być niekaranym prawomocnymi wyrokami sądu za przestępstwa lub przestępstwa skarbowe. Trzeba również korzystać z pełni praw publicznych, a także posiadać co najmniej wykształcenie średnie. Liczy się także dobre zdrowie (zarówno fizyczne, jak i psychiczne). Dodatkowo - w przypadku mężczyzn - konieczny jest uregulowany status stosunku do służby wojskowej, czyli tzw. przeniesienie do rezerwy.

Informacje o tym gdzie składać aplikacje do pracy w policji znajdziecie tutaj.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze. Najmłodsze ma 8 lat

Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze. Najmłodsze ma 8 lat

Rodzice szaleńczo poszukują swoich dzieci, które nadal nie wróciły z koncertu Ariany Grande w Manchesterze, podczas którego doszło do zamachu, w którym zginęły 22 osoby.

4 godz. 15 min.
Piotr Gąsowski o Wodeckim: 'Jestem jedną z sierot po Tobie…'

Piotr Gąsowski o Wodeckim: 'Jestem jedną z sierot po Tobie…'

Zbigniew Wodecki nie żyje - ta smutna informacja trafiła do polskich mediów w poniedziałek, 22 maja. Artystę bardzo przejmującym wpisem pożegnał Piotr Gąsowski. Zobaczcie, co napisał...

5 godz. 49 min.
Ariana Grande w Polsce 2017: co zrobić z biletami na koncert?

Ariana Grande w Polsce 2017: co zrobić z biletami na koncert?

Co trzeba będzie zrobić, aby otrzymać zwrot pieniędzy za bilet zakupiony na odwołany lub przełożony koncert Ariany Grande? Sprawdzamy już teraz - na ESKA.pl.

5 godz. 50 min.
Kuba Wojewódzki 23.05: goście to...

Kuba Wojewódzki 23.05: goście to...

Kuba Wojewódzki 23.05: kto będzie gościem w ostatnim odcinku tego sezonu? Tego dowiemy się dopiero we wtorkowy wieczór.

5 godz. 51 min.

Pokaz driftu, targi, jazda gokardami. 27 i 28 maja w Jesionce. Zapraszamy!!Akcja partnerska

"Jak za dobrych czasów"! Poznaj pomysły na Dzień Dziecka. CH Nowy Świat zaprasza!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy