Rekrutacja do policji w Rzeszowie. Nabory w 2017 roku [TERMINY]

Zdjęcie z artykułu: Rekrutacja do policji w Rzeszowie. Nabory w 2017 roku [TERMINY] Rzeszów: Ślubowanie nowych policjantów; fot. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Ilustracja do artykułu Rekrutacja do policji w Rzeszowie. Nabory w 2017 roku [TERMINY]

Za nami dwa pierwsze, tegoroczne nabory do rzeszowskiej policji, ale nie ostatnie. Sprawdźcie, jakie są kolejne terminy! 

Do służby w policji zaprasza komenda wojewódzka w Rzeszowie. Poniżej podane są daty tegorocznych, planowanych naborów oraz limity przyjęć. Dwa pierwsze nabory - w lutym oraz w maju - już się odbyły. Pozostały jeszcze dwa terminy:

  • 22 sierpnia - limit 42 osoby
  • 12 grudnia - limit 100 osób

Poszukiwani będą policjanci do pracy w jednostkach woj. podkarpackiego, w komendach miejskich w Krośnie, Przemyślu, Rzeszowie i Tarnobrzegu, komendach powiatowych w Brzozowie, Dębicy, Jarosławiu, Jaśle, Kolbuszowej, Lesku, Leżajsku, Lubaczowie, Łańcucie, Mielcu, Nisku, Przeworsku, Ropczycach, Stalowej Woli, Sanoku, Strzyżowie, Ustrzykach Dolnych oraz oddziale prewencji w Rzeszowie, a także w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Kto może zostać policjantem?

Trzeba posiadać obywatelstwo polskie oraz być niekaranym prawomocnymi wyrokami sądu za przestępstwa lub przestępstwa skarbowe. Trzeba również korzystać z pełni praw publicznych, a także posiadać co najmniej wykształcenie średnie. Liczy się także dobre zdrowie (zarówno fizyczne, jak i psychiczne). Dodatkowo - w przypadku mężczyzn - konieczny jest uregulowany status stosunku do służby wojskowej, czyli tzw. przeniesienie do rezerwy.

Informacje o tym gdzie składać aplikacje do pracy w policji znajdziecie tutaj.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza część z serii książek o Harrym Potterze ma już 20 lat! Z okazji okrągłej rocznicy Kamienia Filozoficznego mamy dla was 20 magicznych faktów, o których mogliście nie mieć pojęcia.

26 czerwca 2017, 20:25
Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

'Najcieplejsze państwa w Europie' i 'Coś miejscowego' - to zadania, z którymi musieli się zmierzyć w finale uczestnicy jednego z odcinków Familiady. 

26 czerwca 2017, 16:58
Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode, jeden z najbardziej wpływowych zespołów muzyki nowoczesnej zimą wróci do Polski na trzy klubowe koncerty. Sprawdź, gdzie i po ile kupić bilety na to wydarzenie.

26 czerwca 2017, 15:57
 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!

26 czerwca 2017, 15:39
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy