Przez Bieszczady przejadą kolarze. W niedzielę utrudnienia w ruchu [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Przez Bieszczady przejadą kolarze. W niedzielę utrudnienia w ruchu [AUDIO] Utrudnienia w Bieszczadach; www.pixabay.com
Ilustracja do artykułu Przez Bieszczady przejadą kolarze. W niedzielę utrudnienia w ruchu [AUDIO]

Utrudnienia związane są z wyścigiem kolarskim o „Puchar Uzdrowisk Karpackich”. W tym roku wyścig odbywa się na trasie Jedlicze – Iwonicz Zdrój – Rymanów Zdrój – Polańczyk.   

Trasa wyścigu będzie przebiegała przez cztery powiaty: leski, krośnieński, sanocki i jasielski. Utrudnienia wystąpią przede wszystkim na drodze krajowej numer 84 Sanok – Lesko – Ustrzyki Dolne. Około godziny 14 zamknięta zostanie droga w miejscowości Huzele, metę wyznaczono w Lesku o godzinie 16.
O szczegółach utrudnień mówi Ewelina Wrona z Podkarpackiej Policji:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy