Próbował zabić rzeszowiankę, wcześniej zamordował ciężarną narzeczoną. Jest akt oskarżenia

Zdjęcie z artykułu: Próbował zabić rzeszowiankę, wcześniej zamordował ciężarną narzeczoną. Jest akt oskarżenia Wcześniej zabił, teraz usiłował odebrać życie; Pixabay/Alex-V
Ilustracja do artykułu Próbował zabić rzeszowiankę, wcześniej zamordował ciężarną narzeczoną. Jest akt oskarżenia

Do zdarzenia doszło we wrześniu. Mężczyzna śledził kobietę. Zaatakował, gdy odprowadzała dziecko do szkoły. 

Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszów skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Markowi S. przedstawiając mu zarzut usiłowania zabójstwa 30-letniej rzeszowianki. 

Do zdarzenia doszło 19 września przy ulicy Kochanowskiego:

- Zarówno napastnik jak i pokrzywdzona znali się wcześniej, ale pokrzywdzona co najmniej od roku uważała tę znajomość za zakończoną. Sprawca  nie mogąc pogodzić się z takim stanem rzeczy, od pewnego czasu  nękał ją  telefonami i wiadomościami sms. Dodatkowo śledził ją i dzięki temu ustalił jej aktualne miejsce zamieszkania - wyjaśnia Ewa Romankiewicz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.

Mężczyzna zaatakował kobietę, gdy ta wraz z przyjaciółką odprowadzała dzieci do szkoły. Mężczyzna zadał jeden cios nożem w szyję i próbował zadać kolejny. Kobieta wyswobodziła się dzięki pomocy przyjaciółki, która zaalarmowała przechodniów. 

Marek S. w 2004 roku zabił swoją ciężarną narzeczoną. Teraz grozi mu kara 25 lat pozbawienia wolności, a nawet dożywocia. 

Zobacz też: Samolot z chasydami podróżującymi do Leżajska musiał awaryjnie lądować w Holandii [WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Moja Walka: Mamed Khalidov, to historia sportowca i mistrza KSW w reżyserii Sylwestra Latkowskiego. Sprawdź, gdzie obejrzeć film ONLINE w Internecie za darmo.

25 czerwca 2017, 21:36
Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Oddycham - nowa piosenka Julii Wieniawy ma już teledysk! Co przedstawia? Przekonajcie się już teraz - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 19:40
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy