Próbował zabić rzeszowiankę, wcześniej zamordował ciężarną narzeczoną. Jest akt oskarżenia

Zdjęcie z artykułu: Próbował zabić rzeszowiankę, wcześniej zamordował ciężarną narzeczoną. Jest akt oskarżenia Wcześniej zabił, teraz usiłował odebrać życie; Pixabay/Alex-V
Ilustracja do artykułu Próbował zabić rzeszowiankę, wcześniej zamordował ciężarną narzeczoną. Jest akt oskarżenia

Do zdarzenia doszło we wrześniu. Mężczyzna śledził kobietę. Zaatakował, gdy odprowadzała dziecko do szkoły. 

Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszów skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Markowi S. przedstawiając mu zarzut usiłowania zabójstwa 30-letniej rzeszowianki. 

Do zdarzenia doszło 19 września przy ulicy Kochanowskiego:

- Zarówno napastnik jak i pokrzywdzona znali się wcześniej, ale pokrzywdzona co najmniej od roku uważała tę znajomość za zakończoną. Sprawca  nie mogąc pogodzić się z takim stanem rzeczy, od pewnego czasu  nękał ją  telefonami i wiadomościami sms. Dodatkowo śledził ją i dzięki temu ustalił jej aktualne miejsce zamieszkania - wyjaśnia Ewa Romankiewicz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.

Mężczyzna zaatakował kobietę, gdy ta wraz z przyjaciółką odprowadzała dzieci do szkoły. Mężczyzna zadał jeden cios nożem w szyję i próbował zadać kolejny. Kobieta wyswobodziła się dzięki pomocy przyjaciółki, która zaalarmowała przechodniów. 

Marek S. w 2004 roku zabił swoją ciężarną narzeczoną. Teraz grozi mu kara 25 lat pozbawienia wolności, a nawet dożywocia. 

Zobacz też: Samolot z chasydami podróżującymi do Leżajska musiał awaryjnie lądować w Holandii [WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy