Tagi:

Powiat niżański: Podejrzany o zabójstwo 89-latki w rękach policji. Ciosy zadał młotkiem

Zdjęcie z artykułu: Powiat niżański: Podejrzany o zabójstwo 89-latki w rękach policji. Ciosy zadał młotkiem 21-latek zadał ciosy młotkiem; Pixabay/TiBine
Ilustracja do artykułu Powiat niżański: Podejrzany o zabójstwo 89-latki w rękach policji. Ciosy zadał młotkiem

21-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów. Pokazał, gdzie ukrył narzędzie zbrodni.

Policjanci z powiatu niżańskiego przez kilka dni pracowali nad sprawą zabójstwa 89-letniej mieszkanki Racławic. Ustalono, że podejrzanym jest 21-latek z tej samej miejscowości. Zatrzymano go w piątek. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i opisał przebieg zdarzenia.

21-latek zadał kobiecie kilka ciosów młotkiem w głowę. Młotek zakopał w lesie. Wskazał policjantom miejsce jego ukrycia. 

Zastosowano środek zapobiegawczy w postaci aresztu tymczasowego na okres trzech miesięcy. 

Zobacz też: Ile wynoszą średnie ceny mieszkań w Rzeszowie? W stolicy Podkarpacia jest drożej niż w wielu innych miastach w Polsce

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak gwiazdą nowego serialu internetowego LIFTING. Aktorka znana głównie z trzech części Listów do M. oraz serialu Klan opowiada m.in. o pracy na planie produkcji oraz swoim stosunku do operacji plastycznych i poprawiania urody w wywiadzie video dla ESKA.pl.

26 lipca 2017, 19:24
Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Co znaczy ama, tfwngf, pasta, heheszki? Jeśli jesteś początkującym wykopowiczem, to sprawdź koniecznie znaczenie tych pojęć w naszym słowniczku.  

26 lipca 2017, 17:21
Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica gotowy na testy bolidem z 2017 roku! Polaka za kierownicą F1 będzie można zobaczyć na Węgrzech już 2 sierpnia. Gdzie i po ile kupić bilety na Hungaroring? Przekonajcie się na ESKA.pl

26 lipca 2017, 16:53
Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje wracają z nową, dość zaskakującą piosenką. Najdziwniejsze teksty z  utworu Michała Wiśniewskiego i jego zespołu - wyciągnęliśmy na ESKA.pl!

26 lipca 2017, 16:49
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy