Policyjny pościg za motorowerzystą na Bulwarach w Rzeszowie

Zdjęcie z artykułu: Policyjny pościg za motorowerzystą na Bulwarach w Rzeszowie Konieczne było wezwanie karetki; Podkarpacka Policja
Ilustracja do artykułu Policyjny pościg za motorowerzystą na Bulwarach w Rzeszowie

Do zdarzenia doszło po godzinie 20. Motorowerzysta został ranny podczas pościgu. Konieczne było wezwanie karetki.  

Wczoraj po godzinie 20 policjanci z Rzeszowa otrzymali informację, że na Bulwarach między Mostem Zamkowym i mostem przy Naruszewicza bez kasku porusza się motorowerzysta. Okazało się, że młody mężczyzna jeździ po ścieżce dla rowerów i pieszych. Funkcjonariusze ruszyli w pościg:

- Na widok policjantów wjechał na ul. Naruszewicza, potem na ul. Szopena i przez Olszynki ponownie na Bulwary. Ponieważ mimo podania sygnałów dźwiękowych i świetlnych nie zatrzymywał się, policjanci pojechali za nim. Motorowerzysta nie reagował na podawane sygnały i zajeżdżał im drogę. Funkcjonariusze zatrzymali go, gdy przejechał pod mostem przy Naruszewicza i na łuku ścieżki stracił panowanie nad motorowerem, zjechał na trawę i przewrócił się - relacjinuje KMP w Rzeszowie.

Okazało się, że za kierownicą siedzi 16-latek. Nastolatek odniósł obrażenia, konieczne było wezwanie karetki. Sprawa trafi do sądu rodzinnego.

Zobacz też: Podkarpacie: Mężczyzna dotkliwie poparzył się podczas rozpalania ogniska

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak gwiazdą nowego serialu internetowego LIFTING. Aktorka znana głównie z trzech części Listów do M. oraz serialu Klan opowiada m.in. o pracy na planie produkcji oraz swoim stosunku do operacji plastycznych i poprawiania urody w wywiadzie video dla ESKA.pl.

26 lipca 2017, 19:24
Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Co znaczy ama, tfwngf, pasta, heheszki? Jeśli jesteś początkującym wykopowiczem, to sprawdź koniecznie znaczenie tych pojęć w naszym słowniczku.  

26 lipca 2017, 17:21
Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica gotowy na testy bolidem z 2017 roku! Polaka za kierownicą F1 będzie można zobaczyć na Węgrzech już 2 sierpnia. Gdzie i po ile kupić bilety na Hungaroring? Przekonajcie się na ESKA.pl

26 lipca 2017, 16:53
Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje wracają z nową, dość zaskakującą piosenką. Najdziwniejsze teksty z  utworu Michała Wiśniewskiego i jego zespołu - wyciągnęliśmy na ESKA.pl!

26 lipca 2017, 16:49
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy