PODKARPACIE: Był upał, mogą być gwałtowne burze. Zachowajcie ostrożność! [AUDIO]

Upały i pełne słońce wróciły nad Podkarpacie, ale to co dobre szybko się kończy. Dziś i w niedzielę nasz region mogą nawiedzić porywiste burze. Bądźcie ostrożni!

Dziś słupek rtęci pokaże w Rzeszowie 29 stopni, natomiast po południu zachmurzy się i pogoda gwałtownie się pogorszy. Podczas burz unikajmy przebywania pod wysokim drzewami, a także na pustej przestrzeni. Najbezpieczniejszym miejscem podczas wyładowań atmosferycznych jest samochód. Podczas burz pamiętajmy też o odłączeniu sprzętu elektronicznego od sieci.

Zdjęcie z artykułu: PODKARPACIE: Był upał, mogą być gwałtowne burze. Zachowajcie ostrożność! [AUDIO] Burza z piorunami; www.wikipedia.com
Ilustracja do artykułu PODKARPACIE: Był upał, mogą być gwałtowne burze. Zachowajcie ostrożność! [AUDIO]

Jak dbać o swoje bezpieczeństwo podczas szalejącej burzy? Radzi Marcin Betleja z Podkarpackiej Straży Pożarnej:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy