Podkarpacie: 7-latek przejechany przez ciągnik rolniczy

Zdjęcie z artykułu: Podkarpacie: 7-latek przejechany przez ciągnik rolniczy Dziecko ma poważne obrażenia; Pixabay/dimitrisvetsikas
Ilustracja do artykułu Podkarpacie: 7-latek przejechany przez ciągnik rolniczy

Dziecko z ciężkimi obrażeniami przetransportowano do szpitala w Rzeszowie. Ojciec chłopca miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. 

W sobotę wieczorem na jednej z prywatnych posesji w miejscowości Olszanica w powiecie leskim doszło go groźnego wypadku z udziałem dziecka.

Jak wstępnie ustalono, 6 i 7 letni chłopcy bawili się na ciągniku rolniczym. Prawdopodobnie ustawili skrzynię biegów na "luz", co spowodowało, że maszyna ruszyła. Kiedy starsze dziecko zeskakiwało z ciągnika, wpadło prosto pod koła. Konieczny był transport śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie.

W tym czasie na posesji przebywał ojciec 7-latka i matka młodszego z chłopców. Mężczyzna miał 1,5 promila alkoholu w organizmie, kobieta 0,6. Trwa ustalanie, kto sprawował faktyczną opiekę nad dziećmi. 

Zobacz też: Powiat niżański: Podejrzany o zabójstwo 89-latki w rękach policji. Ciosy zadał młotkiem

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak gwiazdą nowego serialu internetowego LIFTING. Aktorka znana głównie z trzech części Listów do M. oraz serialu Klan opowiada m.in. o pracy na planie produkcji oraz swoim stosunku do operacji plastycznych i poprawiania urody w wywiadzie video dla ESKA.pl.

26 lipca 2017, 19:24
Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Co znaczy ama, tfwngf, pasta, heheszki? Jeśli jesteś początkującym wykopowiczem, to sprawdź koniecznie znaczenie tych pojęć w naszym słowniczku.  

26 lipca 2017, 17:21
Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica gotowy na testy bolidem z 2017 roku! Polaka za kierownicą F1 będzie można zobaczyć na Węgrzech już 2 sierpnia. Gdzie i po ile kupić bilety na Hungaroring? Przekonajcie się na ESKA.pl

26 lipca 2017, 16:53
Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje wracają z nową, dość zaskakującą piosenką. Najdziwniejsze teksty z  utworu Michała Wiśniewskiego i jego zespołu - wyciągnęliśmy na ESKA.pl!

26 lipca 2017, 16:49
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy