Podkarpacie: 65-letni mężczyzna utonął w Sanie

Zdjęcie z artykułu: Podkarpacie: 65-letni mężczyzna utonął w Sanie Utonięcie w Sarzynie; www.pixabay.com
Ilustracja do artykułu Podkarpacie: 65-letni mężczyzna utonął w Sanie

Policjanci wyjaśniają przyczyny śmierci 65-letniego mężczyzny, którego ciało wyciągnięto z Sanu. Do tragicznego zdarzenia doszło w miejscowości Sarzyna w powiecie leżajskim. 

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 15.30. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że dwóch mężczyzn udało się nad rzekę San. W pewnym momencie jeden z nich chciał przepłynąć na drugi brzeg.

Gdy dopłynął do celu okazało się, że jego krewny również wszedł do wody. Niestety, ciało mężczyzny unosiło się już bezwładnie kilka metrów od brzegu. 65-latka wyciągnięto z wody, podjęto reanimację, lecz nie udało się go uratować.

To już szósta ofiara utonięcia w sezonie letnim na Podkarpaciu.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy