Podkarpacie: 13-latka zgubiła się w lesie. Przestraszona przeszła w gąszczu 5 kilometrów

Zdjęcie z artykułu: Podkarpacie: 13-latka zgubiła się w lesie. Przestraszona przeszła w gąszczu 5 kilometrów Dziecko przeszło 5 kilometrów; Pixabay/Couleur
Ilustracja do artykułu Podkarpacie: 13-latka zgubiła się w lesie. Przestraszona przeszła w gąszczu 5 kilometrów

Do zdarzenia doszło w powiecie lubaczowskim. Rodzina zatrzymała się na parkingu przy lesie. Po chwili rodzice nie potrafili odnaleźć dziecka. 

Wczoraj około godziny 14 w lesie w powiecie lubaczowskim zgubiła się 13-latka:

- Z relacji rodziców wynikało, że wracali z Bieszczad i w okolicach miejscowości Lipiny zatrzymali się na parkingu, a ich 13-letnia córka weszła do lasu. Po kilku minutach jej nieobecności, zaniepokojony ojciec poszedł w jej kierunku i zaczął ją wołać. Dziewczynka jednak nie odpowiadała na wołanie i nigdzie jej nie było - informuje KPP Lubaczów.

Dziecko dwie godziny błąkało się po lesie. Wyszło z zarośli w miejscowości Stare Sioło, 5 kilometrów dalej od parkingu. Dziewczynka była mocno przestraszona, ale nie odniosła żadnych obrażeń. Okazało się, że w lesie straciła orientację i postanowiła iść przed siebie, niestety w złym kierunku. 

Zobacz też: Mistrzowie Parkowania - Przemyśl: Pirat drogowy brawurowo przejechał przez słupki i przejście dla pieszych [WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy