O włos od tragedii na Rejtana w Rzeszowie: To wideo jeży włos na głowie [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: O włos od tragedii na Rejtana w Rzeszowie: To wideo jeży włos na głowie [WIDEO] O włos od tragedii; Facebook/screen
Ilustracja do artykułu O włos od tragedii na Rejtana w Rzeszowie: To wideo jeży włos na głowie [WIDEO]

Szaro i ślisko. Niewiele brakowało, by doszło do bardzo groźnego wypadku. 

W sieci coraz częściej pojawiają się nagrania z wypadków lub dokumentujące zachowania piratów drogowych. Często są dowodem w przypadku postępowania policji. Pełnią też funkcję edukacyjną. Ten materiał, który pojawił się dziś na profilu Kierowcy w Rzeszowie jeży włos na głowie.

Deszczowa aura, skrzyżowanie Rejtana z Kopisto. Od strony Millenium Hall na przejście wjeżdża rozpędzony rowerzysta. Ma zielone światło. Z tego samego kierunku w prawo skręca samochód osobowy. Kierowca w ostatniej chwili manewruje między pasami jezdni, by wyminąć rowerzystę. 

Strach myśleć, co by było, gdyby na lewym i środkowym pasie w tym czasie znajdowali się inni kierowcy...

Zobacz też: Licytacja życia dla Amelki Wilkos z Rzeszowa: Trwają aukcje na FB na rzecz 3,5-latki chorej na guza mózgu

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Koncerty 2017 - pełna lista na ESKA.pl. Kto wystąpi w Polsce w 2017 roku? Już teraz sprawdźcie spis najważniejszych koncertów w 2017 roku. Wszystkie wydarzenia w jednym miejscu! Wśród muzycznych gwiazd, które przyjadą do Polski, znajdują się m.in. Ariana Grande, Coldplay, Alan Walker czy The Weeknd!

29 kwietnia 2017, 18:55
Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?

Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?

Walka Władimir Kliczko - Anthony Joshua to niesamowite emocje w wadze ciężkiej. Czy transmisja będzie dostępna? Gdzie obejrzeć walkę?

29 kwietnia 2017, 18:31
Pogoda długoterminowa - jaki będzie maj 2017?

Pogoda długoterminowa - jaki będzie maj 2017?

Prognozy pogody na maj 2017 ciekawią każdego. Ile stopni na termometrach? Gdzie będzie najcieplej? Szczegóły pogodowe przybliżamy Wam na ESKA.pl!

29 kwietnia 2017, 17:50
Kim jest Mandee? #EMA2017

Kim jest Mandee? #EMA2017

Mandee to jeden z nominowanych do prestiżowej nagrody ESKA Music Awards 2017. Kim jest? Sprawdź na ESKA.pl, co wiemy o kandydacie do EMA2017.

29 kwietnia 2017, 17:11

Enej, Michał Szpak, Piersi, Shazza, Ann. Pham... Na Dniach Stalowej Woli nie zabraknie gwiazd i atrakcji!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy