O włos od tragedii na Rejtana w Rzeszowie: To wideo jeży włos na głowie [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: O włos od tragedii na Rejtana w Rzeszowie: To wideo jeży włos na głowie [WIDEO] O włos od tragedii; Facebook/screen
Ilustracja do artykułu O włos od tragedii na Rejtana w Rzeszowie: To wideo jeży włos na głowie [WIDEO]

Szaro i ślisko. Niewiele brakowało, by doszło do bardzo groźnego wypadku. 

W sieci coraz częściej pojawiają się nagrania z wypadków lub dokumentujące zachowania piratów drogowych. Często są dowodem w przypadku postępowania policji. Pełnią też funkcję edukacyjną. Ten materiał, który pojawił się dziś na profilu Kierowcy w Rzeszowie jeży włos na głowie.

Deszczowa aura, skrzyżowanie Rejtana z Kopisto. Od strony Millenium Hall na przejście wjeżdża rozpędzony rowerzysta. Ma zielone światło. Z tego samego kierunku w prawo skręca samochód osobowy. Kierowca w ostatniej chwili manewruje między pasami jezdni, by wyminąć rowerzystę. 

Strach myśleć, co by było, gdyby na lewym i środkowym pasie w tym czasie znajdowali się inni kierowcy...

Zobacz też: Licytacja życia dla Amelki Wilkos z Rzeszowa: Trwają aukcje na FB na rzecz 3,5-latki chorej na guza mózgu

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy