Mistrzowie Parkowania - Przemyśl: Pirat drogowy brawurowo przejechał przez słupki i przejście dla pieszych [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Mistrzowie Parkowania - Przemyśl: Pirat drogowy brawurowo przejechał przez słupki i przejście dla pieszych [WIDEO] Wideo wywołało dyskusję; Facebook/screen
Ilustracja do artykułu Mistrzowie Parkowania - Przemyśl: Pirat drogowy brawurowo przejechał przez słupki i przejście dla pieszych [WIDEO]

Materiał wywołał dyskusję. Kto zawinił? Kierowca czy osoby malujące pasy na jezdni?

"Nie ma to jak zapierd***, szczególnie po świeżo malowanych pasach i słupkach... Ale na szczęście rejestracja odpadła i została dla panów co malują pas" - tak brzmi opis wideo umieszczonego w nocy na profilu Mistrzowie Parkowania - Przemyśl. 

Na materiale widać rozpędzoną osobówką, która mknie lewym pasem jezdni. Kierowca w ostatniej chwili widzi słupki na jezdni ustawione przed świeżo malowanymi pasami na przejściu dla pieszych. Czasu na reakcję już jednak nie ma. 

Post wywołał dyskusję:

"Wieczór, prawie pusta obwodnica. Lenistwo tych ludków od malowania pasów powinno ich zaprowadzić do prokuratora za możliwość spowodowania katastrofy w ruchu lądowym" - czytamy w jednym z komentarzy. 

Zobacz też: I Bieg Charytatywny Dwernik Kamień Trail: Wesprzyj małą Zosię, której ciało zamienia się... w kamień [WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy